• 4
    emile heskey'nin golünün asistini bir anlamda takım arkadaşına doğru tacı kullanan (bkz: john arne riise) yapmıştı. riise'ye ise tacı kullanması için topu kapalı ile eski açığın birleştiği noktada top toplayıcı çocuk olarak bulunan (bkz: arda turan) vermişti. bu gereksiz detayı atlamayayım dedim. ne de olsa kendisi sapına kadar (bkz: sen tribündeki biz biz sahadaki sen)

    bu arada baya kalabalık bir arkadaş grubuyla yeni açık üst'te olduğum maçtı. adamım radu'nun golünden sonra stattan inanılmaz bir gol sesi çıkmıştı. radu'ya golün ortasını o sezon hasan şaş ile birlikte takımın en iyisi olan ergün penbe yapmıştı diye hatırlıyorum. hasan şaş maç içinde abel xavier ile kapalı'nın önünde baya sıkı mücadelelere de girmişti.

    maçtan önce (bkz: 10) sahaya ayak basmıştı. yaklaşık 9 ay sonra yuvasını ziyaret söz konusuydu. bizler "i love you hagi" diye bağırırken, stat hoparlöründen mirkelam'ın "unutulmaz" şarkısı çalmıştı. bu da böyle anımdır.

    edit: radu'nun asisti rommedahl'ın belalısı victoria mendez'den gelmiş. düzeltme için (bkz: hagi) ye teşekkür. hazır hagi lafı geçmişken, i love you hagi!