• 41
    bir kaç defa mesaj atmak istediğim ama engellendiğim için mesaj atamadığım yazarla karşılaştım. sebeplerini gerçekten bilmiyorum, muhtemelen fikirlerim yüzündendir, kimseyle ters bir olay yaşamadım çünkü. fikirleri yüzünden bir insanı engellemek bana çok ters geliyor. şu anda 1 kişiyi engellemiş durumdayım, onun da sebebini gerçekten hatırlamıyorum.
  • 42
    yaklaşık 10 senedir buradayım ve nice nice kişiler tanıdım, benden farklı düşünen birçok kişi gördüm ama sonuçta burası bir düşünce ifade etme platformu olduğu için saygı duydum ve kimseyi engellemedim. taa ki yakın bir zamanda covid-19 ile ilgili saçma sapan şeyler yazan bir yazara kadar.. artık tahammül sınırlarımı aşmıştı ve maalesef ilk ve sanırım tek olacak şekilde bu butonu kullanmak zorunda hissettim.

    ayrıca sebebini bilmediğim bir şekilde djorkaeff isimli yazar arkadaş yıllardır beni engellemiş durumda. tabi ki saygı duyarım, ama sebebini merak etmiyor değilim.*

    edit: engelleme değil de mesaj alımını kapatmış olabileceğine dair hagi‘den bilgilendirme aldım. sözlüğümüzde böyle bir şey de varmış. :)