• 393
  son oynadığı sezon, oynadığı ligde 30 maçın 13'ünde kadroda olmayan, 14 maç ilk onbir çıkmış, 3 maç sonradan girmiş ve sezon boyu 6 gol atmış bir santraforun, bizimle ilgili transfer haberleri çıksaydı taraftar tarafından katran ve tüye bulanacak scout. öyle birini bize önerseydi (belki de önermiştir) olabilecekleri tahmin bile edemiyorum.

  özün sözü, galatasaray taraftarının stress atma elemanıdır. herkesi eleştiririz, herkese sallarız ama onu es geçmeyiz. mutlaka en sonunda bir kez de ona sallamamız lazım. meyhane literatüründeki "yolluk kadehi"nin insan halidir yani. bütün gece kafayı çeksek de o son kadehi içmeden olmaz.

  not: merak edenler için verilen istatistik, mbaye diagne'nin kasımpaşa'ya gelmeden önceki son sezonuna aittir.
 • 394
  şampiyon olmuş, şampiyonlar liginde oynayacak ve şampiyonluğun her zaman türkiye'deki 1 numaralı adayı olan takım sezona forvetsiz başlamış, devre arası bitmiş hala forveti yoksa

  --- alıntı ---

  youtube'da goals and skills videosu bulunmayan, google'da istatistiği çıkmayan biri bulduğunda da tepki alacak scout şefidir

  --- alıntı ---

  hedef var çünkü hedeeeffff !!! hedefe ne vereceği belli olmayan adamla gidemezsin elinde gomis varken eren biraz iyiyken penaranda mı panananka mı ne ise onu bul 3. forvet yap 500bin euroya bak bakalım kimse tepki gösteriyor mu hele adam kupada mupada ıvır zıvır maçlarda patlarda ederi katlanırsa o zaman işte porto benfica vs şeklinde övülmeye de başlarsın. yoksa ubilmemkaç dünya kupası başlarken dikkat edilmesi gereken 5 oyuncu diye makalelerde videolarda yorumlarda adı geçen bruma'ya draxler'eparayı bende bastırırdım.
 • 395
  bazı renktaşlarımın ısrarla anlamadığı bir şey var, bu adam sportif direktör değil. teknik heyet, yönetim bize oyuncu bul derse bulur, şu oyuncuları incele derse inceleyip detaylı raporunu sunar. hala daha futbolcu transfer etmedi diye yüklenen insanlar görmek çok üzücü.
  eğer bahsedilen 3. forvet olarak oyuncu keşfetme işi konusunda suçlayacak birisini arıyorsanız o emre utkucan değil fatih terim ve yönetimdir. terim, bana kalırsa transfer konularında mağdur taraf, yönetim ise suçlu. ama emre utkucan ve ekibi transfer sürecinin hiçbir tarafında değiller çünkü adamların işi bı değil.
  yahu alışmış insanlar herkese her şeyin yaptırılabileceği fikrine, görev tanımı yetkileri nedir bilmeden hababam sallıyorlar. hani şey gibi muhasebeci olarak aldığınız çalışanı tuvaletleri temizlemedi diye fırçalayan işveren gibi. hoş, ülkemizin gerçekleri bunlar ama absürt olduğunu da kabul etmemiz lazım.
 • 396
  verilen tepkilere bakılırsa, hem çok ucuz, hem kimsenin tanımadığı ama hedefe ne vereceği belli ve hayvan gibi istatistikleri olan, youtube'da videosuna sadece galatasaray taraftarının ulaşabileceği futbolcular bulması gereken scout şefi.

  buraları okuyorsan allah kolaylık versin kardeşim.. ucuz bulsan galatasaray'ın topçusu değil diyecekler, genç yetenekli ama bonservisi biraz yüksek bulsan onu ben de bulurdum diyecekler..