• 516
  kendisini ankaragücü forması giydiği günden beri takip edenler bilir ki emre potansiyelli ve yetenekli bir sol kanattır. bek için defansif zaafları vardır. bursaspor'dayken milli takıma kadar yükselmişti. defansif zaafiyetleri törpüleyip üst seviyeye geçmesi gerekirken sakatlıklar yakasını bırakmadı. fiziksel olarak güçlendiği takdirde yedek sol bek için yeterli olacaktır. belki taylan gibi bir dönüşüm yaşar as sol bek bile olabilir çünkü o yetenek onda var. 24 eylül 2020 galatasaray hajduk split maçı'nda yaptığı asist çok güzeldi. bilerek görerek atılmış pas kalitesini gösterdi. 2020-2021 sezonundaki uzun maratonda her futbolcumuz gibi kendisine de ihtiyaç duyacağımız futbolcumuz.
 • 517
  24 eylül 2020 galatasaray hajduk split maçı oynadığı futbol ile ben buradayım mesajı vermiş olan oyuncumuzdur.

  açıkçası ben transfer olduğundan bu yana emre'den umutluydum. 2020-21 sezonunda katkı verebileceği şimdiden belli oldu.
  şener gönderilip emre ve linnes bek alternatifleri olarak kalmalıdır.

  not; bu maç üzerinden emre'yi eleştiren arkadaşların önünde oynayan babel'i de düşünmeleri lazım. zira babel maç boyu defansa hiç ama hiç katkı yapmadı.
 • 520
  2020-2021 sezonu için alternatifin alternatifi olabilecek sol bek.

  24 eylül 2020 galatasaray hajduk split maçında asistini yaptı, tebrik ediyorum ama bu performans yetmez. allah korusun linnes'e de bir şey olsa ve fenerbahçe derbisine kendisi ile cıksak tam bir facia. şu yönden takımda kalmasını isterim. kupa maçları ve nispeten ligde daha kolay rakiplere karsı oynayacagımız ic saha maçlarında kendisini değerlendirebiliriz. çünkü anca o maçlarda daha az sırıtır ve takım arkadaşlarına yük olmaz.

  şunu da belirtmek gerekir ki kendisi düşük bir ücrete oynuyor ve karakteri de iyi bir arkadaş. o yüzden emre'yi seviyorum ama bizim hayal ettiğimiz gs için gerçekten yetersiz.
 • 521
  24 eylül 2020 galatasaray hajduk split maçında övülmesini hayret içinde karşılıyorum. koskoca 90 dakikada sadece iki tane olumlu hareketi vardı, biri rakibin üzerinden topu aşırtıp güzel bir çalım attı. atağın devamında bir şey olmadı ama bir anlık helal olsun dedik. ikinci olumlu hareketi de asist yaptığı pozisyondu. geri kalanda bildiğin sıfırdı bu adam. bir tane asist yapınca övülmeler başlamış yine.

  bu maçta babel ve ömer defalarca bu adamı bekledi bindirme yapsın diye. üşenmesem tek tek videolar bulup sol kanatımızın bomboş kaldığı, ömer ve babel'in birbirlerine bakıp "nerde bu emre amk" dediği anları paylaşırdım sizle ama üşeniyorum. bunları sadece ben görmüş olamam, mutlaka siz de bir kaçını yakalamışsınızdır bu anların. iddia ediyorum şu maçta aynı kadroya tek fark saracchi sahada olsa ilk yarıda alırdık skoru. oyunumuzu inanılmaz geriye götürdü bu adam. iyi bir bek performansı görmek isteyen linnes'i izlesin. bir bekten beklenen nerdeyse her şeyi yaptı. emre ile arasında çok kalite farkı var. linnes bu takımın yedeğiyse emre yedek bile olamaz. asist yaptığı maçtan sonra yazıyorum bunları da.

  bu saatten sonra asla bizim seviyemize gelemez demiyorum, galatasaray krizlerde hep yeni oyuncuları çıkarıyor karşımıza. ama özellikle bu kadar kötü oynadığı bir maçtan sonra bu adamın övülmesini yanlış buluyorum. vasata alışmayın nolur. omar ve saracchi performansı beklemiyorum ama linnes'den de kat kat aşağıda emre.
 • 523
  savunması zayıf.
  adam kaçırıyor, birebir müdahale edemiyor, kademeye giremiyor
  ileride topla bulaşabiliyor ancak, ortaları çok etkisiz
  24 eylül 2020 galatasaray hajduk split maçı getirip içeriye kestiği bütün toplar hiçbir tehlike yaratmadan savunma tarafından uzaklaştırıldı.
  çünkü çok zayıf ve görmeden atıyor.
  süleyman'ı görmeyi tercih ederim.
 • 525
  ömer bayram' a zamanında çok olumsuz eleştiri getirdiğim için artık yoğurdu üfleyerek yiyorum. emre 24 eylül 2020 galatasaray hajduk split maçında iyi oynadı. uzun süre takımda oynamamış beğenilmeyip gönderilmiş gelmiş bir adam olarak o psikolojiye göre gayet iyiydi. olumsuz yanları çoktu ama adam tetikte sürekli gözü kenarda yanlış hareketinde sıkıntı olmasından çekiniyor. babel' in arkasında oynayan bir bek oyuncusu için standart sayıda pozisyon verdi bile diyebilirim, belki uyumsuz ve eksik bir sol kanat oldu ama bunda sadece emre' yi hedefe koymak doğru bir bakış olmaz. kaç defa çıkarken top kaptırdı o bölgede babel. yani birbiri ile ilk kez kanat- bek tandemi olmuş ikili için fena olmayan bir performans izlettiler görece kolay ama kazaya müsait bir maçta. kaldı ki en fazla ihtiyacımız olan hususlardan biri sürekli hücum edebilen çizgiye inen bek oyuncuları. emre' ye bu sezon en az 5-10 maç ihtiyacımız var gibi görünüyor. kendisini sürekli hazır tutup türkiye kupası ve lig rotasyonunda yer almalı. belli olmaz belki daha fazla oynamak için gidebilir de fakat sakatlık sorunları yüzünden ekonomik kullanılması gereken bir oyuncu. bu sebeple kalıp bir süre daha rotasyonda devam etmesi ve teknik özellikleri ile takıma katkı sağlaması bence uygun.
 • 526
  kendisinin 24 eylül 2020 galatasaray hajduk split maçındaki performasını yorumlarken şunu da göz önünde bulundurmak lazım. yuto nagatomo henry onyekuru'nun arkasında müthiş bir bekken ryan babel'in arkasında çöpe dönüştü. aynı şekilde henry onyekuru'nun arkasında çok kötü bir performans österen marcelo saracchi ise başka kanatlarla oynadığında müthiş performanslar verdi. zordur babel'in arkasını toplamak. adam sol kanat değil sol forvet gibi. hatta bayağı bayağı 2. santrafor gibi oynuyor.

  emre'de beni en çok hayal kırıklığına uğratan şey dün akşam yine ayağına kramp girmesi oldu. ayağının kırılması ve yanlış tedavi ile sahalara çok geç dönmesinin üzerinden neredeyse 4 sene geçti ama hala 90 dakikayı çıkartacak bir kondisyonu yok. ne zaman oynasa 70. dakikadan sonra bir kramp giriyor. şenol güneş milli takıma alıp oynatmıştı orada da aynısı olmuştu yanılmıyorsam.

  emre taşdemir'in en bilindik özelliği hızı, topla birden çok iyi hızlanarak kanadını zorlayabiliyor. ancak bu kadar. birebirde rakibini savunabilse de organize bir atağı savunacak kadar iyi bir savunma bilgisi yok bence. emre ancak belli planların, belli bölümlerin beki olabilir. galatasaray seviyesine bu saatten sonra çıkabileceğini sanmıyorum. ama bursaspor'da oynarken ayağı kırılmasa bugün emre için çok farklı şeyler konuşuluyor olabilirdi.