• 2556
    kendisini hala tek başına bir şeyler yapmaya çalısıyor diye savunanlar var. emre kim ki tek başına bir şeyler yaparak takımı kurtaracak. sahada 11 tane emre mor olsa yine o takım bir şey oynayamaz.

    bu çocuk belli ki çok kötü alt yapı eğitimi almış. fundamentali çok kötü. hadi teknik kötü de insani olarak kafası da başka yerde. kimse a takım seviyesindeki oyuncuya bu saatten sonra futbol öğretmeye çalışmaz. çocuklar bunun için akademiye gider bir şeyler öğrenir ve profesyonel olur. o yüzden emre dortmund ve celta vigo da tutunamadı o yüzden a milli takımın as oyuncusu değil.

    emre futbol oynamıyor. sadece kendi başına bir şeyler yapmaya çalışıyor. orta açacağı yerde çalım atıyor, pas vermesi gereken yerde çalım atıyor, top sürmemesi gereken yerde çalıma giriyor, çalımladığı adamı tekrar çalımlamaya çalışıyor, emre bir şeyi iyi yapmıyor her şeyi kötü yapıyor.

    akademi de emre kadar top oyanayacak biri yoksa durumumuz çok vahim gerçekten. bu çocuğa verilen şans hiçbir çocuga verilmedi. geçen sene aynı ısrar sinan gümüş'te de vardı. o yine bizi ipten filan aldı ama bu çocuk yok olmayacak.

    hala savunanları da anlamıyorum. emre'yi eleştiren düşman oluyormuş. yahu kim bu cocuga ne diye düşman olsun. yorumu beğenmediğine düşman de algıcı de işin içinden çık ne güzel.