• 2552
  bu sarı civcivi maç kadrosunda gördüğüm an sinir krizleri geçiriyorum.

  kafasını kuma gömüp, 5 metre top sürdüken sonra topu kaybedişini izlemek yaşam enerjimi düşürüyor. bu kadar verimsiz ve vasıfsız bir futbolcu olamaz. futbolcu dedim ama futbolcu demeye bin şahit ister. yetenekli falan diyoruz ama yetenek bu adamın neresinde... halısaha maçlarında topu ayağına alıp kimseye pas vermeyen , her topu ayağına bekleyen herhangi bir adam bu adam yerine pekala oynayabilir. ötesi yok.

  tek tesellim gaza gelip bonservis verip almadık bu adamı. en azından sene sonu defolup gidecek layık olduğu takıma. orda bile tutunabileceğini sanmıyorum. umarım ocak ayından sonra bu herifi kadroda görmeyiz.

  (bkz: 4 aralık 2019 galatasaray tuzlaspor maçı)
 • 2553
  https://twitter.com/...886229614206983?s=21

  şu görüntüleri izleyin allah aşkına. bir de bu sezonun galatasaray'ını. isteyen emre'yi sirk cambazı, babel'i el freni, nzonzi'yi hantal, belhanda'yı umursamaz, feghouli'yi arap olmakla itham edebilir. bana göre şu tablonun tek suçlusu teknik heyettir. ortada birlikte hareket eden bir takım yok. hala bekliyoruz ki onyekuru gelsin bizi kurtarsın.

  4 aralık 2019 galatasaray tuzlaspor maçı'nda iyi ki sahada emre mor vardı. en azından skor üretmeyi düşünen bir oyuncu izledik. yoksa nagatomo'dan ahmet'e, ahmet'ten selçuk inan'a, selçuk inan'dan tekrar ahmet'e devam edecektik.

  artık teker teker futbolcuları eleştirmeyi bırakmak lazım. oyuncular sahada çaresiz çünkü takım sistemsiz. galatasaray futbolcuları sahada yalnız.

  bir futbolcu tek başına ne yapabilir ki?
  emre mor'a kızıyorsun, bana göre iyi bir takım içerisinde fark yaratma ihtimali yüksek bir oyuncu.
  neyse ocak ayını bekleyelim, ilhan palut ligin en zayıf kadrosu göztepe'ye organize ataklar yaptıradursun. emre mor yerine onyekuru da gelip bizi kurtarır.
 • 2554
  futbol sahalarından elini eteğini çekip salon futboluna, yeteneksizsiniz'e falan kayması gerektiğini düşünüyorum ama şu sistemsizlikte neden eleştiriliyor anlamıyorum.

  2019-2020 sezonunda fatih terim'in aklındaki oyunun bence olmazsa olmazı. mesela 4 aralık 2019 galatasaray tuzlaspor maçında yerine başkası oynasa top rakip ceza sahasına falan yaklaşmazdı bile. bu vatandaş yine ayağına top alıp "rawrglll" diye amaçsızca murloc * gibi sağa sola koşup skill move kasıyor da takım hareket ediyor. ha bir işe yaramıyor da diyorum ki bu da olmasa takımın hiç hali yok. ben oynasam arada 15 dakika izleyenler farketmez bile.

  fatih terim tahminim ona baktıkça "ulan 5 6 tane daha emre mor'um olsa bildiğin hiç bir oyun planım olmadan yılan gibi oynarım heee" diyordur.
 • 2559
  bir de doğru düzgün, ne yaptığını bilen takımda izlememiz gereken futbolcu. çünkü bu sene muhtemelen kendisinin görevi topu al yap bişeyler, kalan zamanda da defansa gel falan. bana kalırsa her şeye rağmen bu kadar umut kesilecek topçu değil. en fazla çok pahalı bi hamle oyuncusu diyebiliriz, sonradan oyuna girdiğinde fark yaratıyor çünkü
 • 2560
  geldiği söylendiği zaman çok zırlamıştım buralarda. kızanlar olmuştu. keşke bir şekilde fenere iteleseydik karıştırsaydı orayı diye. fatih terim olduğu için burayı karıştıramıyor. yoksa futbolu bırak deseler o an bırakacak bu arkadaş. tek derdi milf hatunlar. para insanları bütünüyle değiştiriyor. millet asgari ücretle her gün çalışsın, bu haftada 1 maça çıkıp trilyonları bankaya koysun. adaletini seveyim dünya. ilk iki maç sonrası kendi cümlelerimi yutup ümitlenmiştim ama görmüş olduk.