• 2000
  emre mor’un teknik kapasitesini tartışmaya gerek olmasa da türkiye liginin sertliği karşısında nasıl bir tepki verecek ve bu durumda teknik kapasitesini ne kadar gösterebilecek merak ediyorum. hurriyet vari kasap oyunculardan çok tekme yiyecektir. ayakta kalabilirse o zaman fark yaratacağını düşünüyorum. oynayan, oynatan bir lig değil malesef oynatmama üzerine kurgulanan bir futbol yapısı ile başa çıkabilmesi önemli olacaktır.
 • 2001
  sol ayaklı olmasından mütevellit bir şekilde ilk 11’e monte etmeliyiz.

  fakat nasıl olacağı ile ilgili hiçbir fikrim yok. düşündükçe de bir çıkmaza giriyorum.

  feghouli 10 numaraya gelsin de emre sağa geçsin gibi çözümler feghouli’nin savunma tembelliğinden dolayı pek gerçekçi gelmiyor bana. feghouli’yi kesmek de olmaz. ama emre de lazım. feghouli 10 numaraya geçemez, feghouli’yi kesemeyiz de ama emre de lazım, feghouli 10 a geçemez....
 • 2002
  kendisi şuan kesinlikle ilk 11'e monte edilemeyecek futbolcudur. hız ve tekniğinin mükemmel olduğunu bilmeyen zaten yok ama oyun zekasıyla usain bolt'un oyun zekası neredeyse aynı. oyuna girdikten sonra hep emre'yi izliyorum aldığı pozisyon hatalı, boşa kaçmak gibi bi çabası yok, yalancı koşuyla birinin önünü açmak yok. sanki böyle her pozisyonda ortasahada dururken topu alayım çalımlayıp gol atayım gibi bir düşüncesi var. bu esnada kafasında tsubasa müziği bile çalıyor olabilir.