• 1969
  olağanüstü bir yetenek. karşısındaki oyuncuya kendisini durduramayacağını hissettiriyor, inanılmaz bir şey bu. içimde bu sezonun* yıldızı olacağına dair çok büyük bir his var. yüzündeki o güvensiz ifade takıma, taraftara, hocaya alıştıkça yerini gülümsemeye bırakıyor. nasıl olur kimin yerine olur hiçbir fikrim yok fakat inanıyorum ki emre bir yerde o formayı alacak ve o formayla sene sonu şampiyonluk kupasını tribünlere kendisi götürecek.
 • 1970
  futbolu inanılmaz keyif veren aslanımız.şu ana kadar tahminlerimi boşa çıkarmadı . çok iyi transfer. kadıköy de ki şanssızlığımızı kıracak oyuncu demiştim , fenerin hantal takımının içinden geçecek.11 e nasıl ne pozisyonda oturacak bunu zaman gösterecek.bonservisi için bu günden kaynak planlanmalı.
 • 1972
  transferi sürecinde fb medyasının kalemşörlerinin bir umutla "kapalı kutu, ne vereceği belirsiz" diyerek kötülemeye çalıştığı; ancak esas gerçeği kendilerinin de bildiği yeni yıldızımız.

  daha önce de aynı entry'i girmiştim; "biz bu filmin fragmanını milli takımda görmüştük."
  şimdi esas emre mor filmini izleme zamanı. bol keyifler.
 • 1973
  arenada taraftarin mest olduğu anda topu alıp hızlı atağa çıkacağımız bir pozisyonda top kendisine gelince taraftarın uğultu bir şekilde "yürü yürü yürü " seslerini kulağımda şimdiden isitmemi sağlamış oyuncu.

  neydi geçen bir başlık vardı futbolda golden daha zevk veren detaylar gibi bir şeydi. işte o arenadaki atağa kalkmiş takımimza destek verirken çıkan uğultu müthiş.
 • 1974
  abdülkadir ömür'un piyasa değerinin 20 milyon euro oldugu ortamda(abdulkadiri cok begenir ve severim),kendisi hazırlık maclarinin az ustune koysa dahi ederi en az 30 milyon eurodur. izlemesi inanilmaz zevkli. sadece dribblingleri uzerine dikkat çekiliyor ama oyun görüşü ve ozellikle ters paslari da cok iyi.

  beni falcao'dan daha fazla heyecanlandiran transfer.
 • 1975
  8 mio satın alma opsiyonuna sahip olduğumuz yeni transferimiz.

  anlamadığım bir şey var, iyi hoş oynuyor da bu adamı satın aldıktan sonra kim bizden 20-30 mio verip satın alacak ?

  dortmund olmadı atar gibi gönderdi, vigo aynı şekilde.

  inşallah bizde kendini bulur ancak ben bu adamın 2-3 yıl içinde yüksek paralara satılacağına inanmıyorum. umarım satılmaz bu performansıyla bizde top koşturur sonra satılır yoksa çabuk reaksiyon gösterip ters tepecek havası var.
 • 1976
  tutarsa iyi olur tutmazsa sorun yok, transferiydi. ancak orta saha ve forvete birer genç ve dinamik oyuncu alınacağı düşünülerek böyle deniliyordu. ama gelinen noktada takıma dinamizm katacak nadir oyunculardan biri. hatta altyapı oyuncularından böyle bir destek alınamazsa kadrodaki tek oyuncudur. bence rolü çok kritik bir hale geldi.
 • 1977
  falcao gelse de gelmese de takımımızdaki en sevdiğim oyuncumuzdur. çok naif görünüyor ama bir anda topla inanılmaz şeyler yapıyor. tek huzursuzluğum ismi lazım olmayan, adaşı bir fb kaptanının derbide çalımı yediğinde acımazısca faul yapıp bu çocuğu sakatlama riskidir. baros’da olduğu gibi... aman diyeyim.
 • 1978
  bu tarz topla çabuk hızlanan oyuncuların bu hareketleri sonuca dönüşmedikçe, sevginin nasıl tepkiye döndüğüne şahit olduk. emre'nin bu manada işi zor. fakat burada kusurun tamamı bu tarz oyuncularda değil. istiyoruz ki topu her ayağına aldığında herkesi çalımlayıp içeri girsin. emre olgunlaştıkça bu dripling denemelerinin sayısı da azalacak. tabi bir kırk beş dakikadan sonra forma garanti, feghouli'nin işi zor tarzı komik yorumlara da şahit olmadık değil. rakamı bir tık fazla gibi gözükse de 8 milyon opsiyonlu kiralama, yapılabilecek en güzel işlerden biriydi. seneye bu vakitlerde emre'nin bonservisinin bizde olacağına inanıyorum. sizin gözünüzde emre'yi on bire sokan şey ise sahada istediğimizi verecek olması, daha doğrusu buna şu an için hazır olması değil, hala elle tutulur bir oyun oynamamamız.
 • 1980
  daha 90 dakika oynamadan abartilmaya baslamis. siradaki resmi mac iki uc top kaybedince bu sefer kufredilmeye baslanacak, bu senaryoyu 50 kere gorduk. gecen sezon basi onyekuru’yu ovenler, sezon ortasi onyekuru’yu oynattigi icin fatih terim’e laf sayiyordu, simdi de monaco’ya kaptirdik diye uzuluyoruz. ayni seyler emre mor’da da olacak. genc oyunculari abartmak ve yersiz elestirmek, turk taraftarinin klasik ozelligi.