• 1451
  zorunlu transfer opsiyonu ciklet parası değilse transferine karşı olduğum top tepici. fpp'nin etrafından dolanmak için sıkça uygulanan bu taktikte aldığınız oyuncu garanti oyuncu olur. emre mor'un akıbeti ne olur bilinmez. belki çok kötü bir birliktelik olur bizimkisi. o zaman niye zorunlu bonservisinin altına girelim ki?

  sonuç olarak celta vigo'nun bir kaç yıl önce 13 milyon yatırım yaptığı topçu. kendisine verilecek 2 milyon bile zarardır gözümde. bizim emre'ye değil, emre'nin bize ihtiyacı var. kanat rotasyonumuz iyice kabarık. daha deniz türüç meselesi hatta onyekuru meselesi var. yönetime yakın gazeteciler onyekuru işi olacak diyor mesela. o zaman emre'ye bonservis ödemenin en ufak bir mantığı yok gelecek sene için. zaten gün geçtikçe satılabilecek oyuncu listesinde eksiliyoruz. fpp daha 2 sezon daha devam edecek unutmamak lazım.
 • 1453
  transferinin bir an önce gerçekleşmesini istiyorum bu elemanın. takımla birlikte kampa katılması hem kendisi için hem de bizim için iyi olacaktır. mental olarak şu an iyi olmadığını düşünüyorum yaşadıklarından sonra. teknik ekibimiz elinden geleni yapacaktır emre mor için. yetenekli genç oyuncuları seviyor fatih terim. umarım kendisini sadece futbola verir ve başka şeylerle ilgilenmez.
 • 1457
  potansiyeli bu kadar yüksek bir adama uygun maliyetle de geleceği düşünüldüğünde neden karşı çıkılıyor anlayabilmiş değilim. gelir oynarsa, herşey istediğimiz gibi giderse kulübün bonservis rekorunu kırarak göndeririz. eğer hiçbirşey istediğimiz gibi gitmezse de top oynamaya gönlü yok demektir ki futbol hayatını bitirir. 1. ihtimal 2. ihtimalden bence kesinlikle daha fazla. alınabilir bir risk olarak görüyorum. umarım takımımıza katılır.
 • 1458
  bence alınması gereken bir risktir.
  başımızda eğer hocam olmasa, kesinlikle gelmesini istemez veyahut emre'nin bizimle başarılı olabileceğini düşünmezdim.
  ama bu potansiyel birliktelik çok güzel sonuçlar doğuracak kaantindeyim.

  düşünesinize, kısacık profesyonel kariyerinde şu ana kadar 30-35 milyon euro bonservisler harcanmış bir potansiyelden bahsediyoruz.

  samimi söylüyorum;
  gelse, hocanın sözünden çıkmasa ve akabinde biraz kıpırdansa 15 milyon euro.
  net.

  hakkımızda hayırlısı.

  edit:ekleme.

  bu entarimi yazdıktan sonra, salyangoz'un (#2709645) no'lu entarisini okudum. ufkumu açtı.
  büyük ihtimal, galatasarayı en az bizim kadar düşünüp, belki de bizden daha çok yaşayan imparator; tıpkı 2011-2012 sezonu öncesi eboue transferinde yaptığı stratejinin bir benzerini yürütüyor.
  hatırlarsanız, eboue için ilk etapta 7,5 milyon euro isteniyordu, ancak hocanın isteği ile en doğru zamanın beklenmesi şeklinde bir strateji izledik.
  öyle çat diye çıkarıp 7,5 vermedik.
  2,5-3 civarı bir rakama eboue'yi bitirmiştik sanırım.

  bugün de emre konusunda muhtaç taraf biz değil; emre, emrenin menajeri ve minimum zararla emreden kayıplarını almak isteyen celta vigo.
  bu nedenle tahminimce 31 ağustosa kadar en uygun zamanda, ve en maliyetsiz şekilde emreyi almak isteyeceğimizi düşünüyorum.
  ve tabii ki alacağımızı.
 • 1459
  bu çocuğun antrenörden önce duygusal olarak eksiklerini giderecek bir babaya ihtiyacı var bu çocuk resmen amatör ve asla profesyonel bir futbolcu olacağına inanmıyorum. transferinde de bizim açımızdan hiçbir riskinin olacağını düşünmüyorum sonuçta bonservis vermiyoruz. kariyerini kurtarmak istiyorsa fatih hocamızın sözlerini dinler ve aklını kullanır yoksa zaten dibe vurmuş durumda. bence takımımızda patlayıcı gücü yüksek bir futbolcu eksik onyekuru yerine iş görecektir.
 • 1460
  menejeri her gün konuşuyor. maşallah ibrikçi karının götü gibi, hiç durmuyor ağzı.

  niye? çünkü galatasaray yüz vermiyor. böyle tipleri kulübün kapısından sokmayacaksın. kene gibiler maşallah.

  herkes biliyor ki emre'nin kariyeri bitme noktasında. geri dönüş için en uygun ortam ise galatasaray'da mevcut.

  biz de para vermiyoruz işte. bu numaralar boş. ya getirip teslim edecekler bize emre mor'u, ya da turşusunu kuracaklar.
 • 1461
  instagram hikayesinden açıklama yapmış futbolcu.

  --- alıntı ---
  serhat yılmaz diye birini tanımıyorum. kendisi benim menajerim değil. daha önce adını bile duymadım. bu yüzden bu gereksiz söylentileri kesin. ve kendini benimle çalışıyormuş gibi gösteren tüm menajerler, kesin! johan wins benim ekibimde, başkası değil! okuduğunuza inanmayın.

  --- alıntı ---
 • 1463
  beni en çok heyecanlandıran futbolcuların başında geliyor emre mor.uygun şartlarda alınmasını çok isterim.bir kere başımızda yetenekli ama sorunlu futbolculardan istediği verimi alan fatih terim var.ayrıca hoca kendisine milli takımda ilk şansı veren kişi.o dönemler hepimiz keşke bizim olsa diye emre moru takip ediyorduk.hatta milli maçları sırf emre mor var diye izliyorduk.ne yazık ki kendisinin dortmund ve celta maceraları istediği gibi gitmedi.bunda da en büyük sebebi kendisi tabii ki de.yine de bir şansı hak ediyor emre.hem yerli statüsünde hem de muazzam yetenekli emre'yi takımımıza katarsak çok sevineceğim.
 • 1464
  basında ve sosyal medyada, kasıtlı olarak üstünden kötü algı oluşturulmak istenen yetenekli türk futbolcu...

  birileri bu adamın bize gelip patlama yapmasından korkuyor, özellikle fatih terim elinde neler yapacağını bilenler istemiyor. o sebeple transferiyle ilgili çıkan saçma sapan her habere inanmamak gerekir. bekleyip görelim, gelirse bizden çok emre kazançlı çıkacak ve gelmezse kendi kaybedecek.
 • 1468
  sol stopere lucas hernandez ya da samuel umtiti, sol beke de ister jose gaya ister andrew robertson hadi önlerine n’golo kante de benden. şu an için en iyiler kategorisinde bulunan futbolculardan toplama bir gol yememe iddialı takım kurulsun; motive olduğu zaman o savunma hattını bile sağ taraftan en az iki üç kere aksiyon yaratacak, adam düşürecek, kendine ufak bir skills videosu oluşturacak kapasitede, dar alanda çalım yeteneğine ve çevikliğe sahip bir futbolcu. aynısını sola hatta ortaya geçtiği zaman bile yapar.
  her ne kadar yabancı oyuncu esnekliğiyle anadolu takımlarının kalite ve özgüvenleri artmış olsa da, hala belli düzey arkaya yaslanıp oyunu kitleyip kontratak ile fırsat kolluyorlar. ve bizim de en büyük eksiğimizden biri set oyununda ileride aksiyon yaratamamız. yalnızca belhanda ortadan sağdan soldan sallıyor fark yaratıyor. bu yüzden bütün gollerimiz doğaçlama. valbuena sırf bu özelliğiyle feneri kümeden kurtardı bu sene. öyle amrabat, garry, bruma gibi topu açık alanda fiziğine hızına güvenerek oynayan kanat oyuncuları kısmen fayda sağlıyor.
  emre mor hakkaten çok özel bir oyuncu ve bizim en temel eksiklerimizden birini tek başına kapatacak özelliğe sahip. bize kapalı savunma oynamasına rağmen karşı kalenin önünü karıştıracak, faul alacak, defansın dengesini bozacak bir oyuncu lazım hatta her takıma en az bir tane lazım. ki genelde en pahalı hücum oyuncuları bu meziyete sahip oyunculardan oluşuyor aslında. gol asist üretirse yanında zaten a class futbolcu kategorisine giriyor.
  o yüzden disiplin ve para mevzularını bir kenara bırakıp şeytanın günahı beklemesi gibi beklememiz gerekiyor bu çocuğu. ben şahsen öyle yapıyorum zaten günahlarla dolu bir çocuk:)
 • 1469
  adam eksiltmesi, hızı, estetik hareketleri ile “yeni türk süperstarımız mı oluyor” söylemleriyle hayatımıza girdi. a milli takımda fatih hocamın elinde çıktığı maçlarda çok güzel işler yaptı, bizi gururlandıracağını düşündük. nitekim ilerleyen süreçte de dortmund’un yatırım yapmasıyla bu çocuk oldu da dedik... ama

  ama yaşı, çevresi, yüksek şöhret ile maalesef yanlış işler yapmaya başladı. sonrasında kadro dışılar takip etti.

  saf futbol yeteneği hala üst düzey ancak olumsuz tarafların bastırılıp bu yeteneklerinin ön plana çıkarılması gerekiyor yeniden. bunu yapacak yol göstericinin de fatih terim olduğunu hepimiz biliyoruz. fatih hocamın elinde tekrardan yeteneğine dönüş yapacaktır.

  fatih terim hocamızın varlığı sebebiyle transferini istediğim oyuncu.