• 1419
  5 milyon bonservisle deniz türüç mü
  2 milyon maaş, bonservissiz sonraki satıştan yuzde 50 payla emre mor mu?
  cevap: emre mor

  3 milyon bonservisle deniz türüç mü
  2.5+ maaş 2 milyon imza parası+sonraki satıştan celta vigo'ya yüzde 50 payla emre mor mu?
  cevap: deniz türüç

  deniz türüç'ten daha çok şey vaadeden ama daha riskli bir bir oyuncu emre. eger söylendiği gibi deniz ve emre arasındaysak eknomomik şartlara göre hareket etmek gerek. emre fatih hoca'yı futbol oynayacağına ikna eder, normal sayılacak bir maaşa okey derse kayseri'yi zengin edip 27 yaşindaki deniz türüç'ü almaktansa emre'yi alalım derim. tek atımlık kurşunu var ve fatih terim gibi bir babayla çalışacak. kendisine pazarlık masasında kendisinin bir risk olduğu vurgulunmalı. hatta belki 1+1+1 yıl gibi bizi koruyacak bir sözleşmeye ikna edilmeli. tabi farazi konuşmalar bunlar ama olayın özünü böyle görüyorum. deniz olsa da olur olmasa da olur durumundayken emre olursa çok güzel olabilir durumunda.
 • 1420
  orta risk yüksek kazanç grubuna giren futbolcu. mevcut şartlarda denememiz gerekir diye düşünüyorum. orta risk dememin sebebi, her ne kadar bonservis ücreti konusunda avantajlı olsa da yıllık ücret konusunda en az 2m € civarı yükü olacaktır. bir ozornwafor değil yani.

  geçen gün sinan yılmazın programında dinledim, emre mor kariyerinin en iyi performansını 2016 turnuvasında fatih terim yönetiminde verdi dedi. güzel bir tespit. dortmundda tuchel ile çalıştı olmadı. celta kendilerine göre çok büyük yatırım yaptı, emre dip yaptı, şimdi bonservis bile almadan elden çıkarmaya bakıyorlar.

  hoca gerçekten bu konuda üstad. adam yönetimi en üst düzeyde. emre neler yapabildiğini bize kısa sürede gösterdi. yapmaması gereken şeyleri de hoca kendi tarzıyla öğretecektir. insanları heyecanlandıran, bu çocuğun düzgün bir gelişim süreciyle nasıl bir şeye dönüşeceği. dortmund o şeyi gördüğü için yatırım yaptı. keza celta tarihinin en yüksek bonservis bedelini o şey için riske attı.

  takım yaşlanıyor. bir yandan gençleri ısıtmamız lazım artık. emre bu konuda da büyük bir boşluk dolduracaktır. deniz türüç ile ne bonservis avantajı konusunda ne de yetenek konusunda tartışılmaz bile. elimiz zaten dar, bir de bonservis kredimizi denizle falan tüketmeyelim.
 • 1423
  forma giydi diye yusuf erdoğan'ı silen fatih terim, daha gelmeden menajerlerle sorun yaşayan emre mor'u anında siler, silmeli de. emre mor daha kaliteli, taraftar tarafından daha çok istenen olduğundan yapılan yanlışı görmezden gelip, daha insacıl bir hata yüzünden pek sıcak bakılmayan yusuf'u bir kalemde silmek, yusuf'a karşı net haksızlık olur.

  bana kızanlar olacaktır ama adalet herkes için lazım.
 • 1426
  dunya uzerinde bu kadar ucuza bu kadar potansiyelli baska bir oyuncu bulamayiz. emre fatih terim varken tam aradigimiz adamdir. hatta ben direkt 11 oyuncusu olacagini dusunuyorum. deniz turuc iyidir hostur ama potansiyeline ulasmis bir emre 10 tane deniz turuc eder. bu kadar fakirlikte emre gibi bir firsat transferini kesinlikle tamamlamaliyiz. emre daha 20 yasina basmadan toplamda 25 milyon euroluk transfer yapmis bir cocuk. olur da azicik top oynarsa +50milyon yapabilecek yetenekte. cebimizden dogru duzgun para cikmadan bu transferi bitirmek risk degildir, firsattir.
 • 1427
  geliyor gönlümün efend...

  yok la, o ba$kaydi.

  geldi yine tipini s...

  hah, bu daha iyi uydu sanki.

  bir türlü gelemeyenlerden çikti kendisi de.

  bahsi geçen $artlara gelmesini isterim aslinda, neden olmasin. hatta, fatih hoca'ya, hocam beni yeter ki alin, tesislerde yatarim falan dediyse, gerçekten akillandigina inanabilirim. tabii ki florya'yi ibiza'ya çevirmeyecekse.

  hani sergen'in olayi vardi ya. metin, ali, gökhan'a teslim etmi$ler. dikkat edin, at yari$i oynuyo demi$ler, tamam falan demi$ler sonra bi bakmi$lar 2 hafta sonra beraber kupon yapiyolar. o hesap. pavyon'a çevirmsin bu çocuk da floryayi.
 • 1428
  süleyman rodop' un hakkında verdiği bilgilerle göre fatih hoca ile görüşmesinde gerekirse florya' da yatarım demiş.

  futbol oynamaya niyetli bir emre mor yetenekleri ile tartışılmaz ama mental problemleri çok fazla ve istanbul gibi cazip bir şehirde işlerin ters gitmesi oldukça olası görünüyor.

  deniz türüç ile kıyaslama konusuna gelirsek ikisi farklı tipte futbolcular, takımımızda deniz' in stiline benzer futbolcular mevcut. ancak emre mor tarzı pırpır ve kolay adam eksiltebilen futbolcu sayısı az. hem kadroya daha ucuza katılacağını düşünüyorum hem de tutarsa para kazanabilme ihtimalimiz daha fazla.

  ben tercihimi emre' den yana kullanırım ama deniz' de tercih edilse yadırgamam açıkçası.

  edit: eksiltme
 • 1430
  fatih terimle bir başka seviyeye çıkacak oyuncu. kendisi de bunun farkındadır diye umuyorum, hocamıza bir vefa borcu olmalı ayrıca. deniz türüç mü emre mi karşılaştırmasına gelirsek elbette emre derim. öncelikle bizim o mevkide feghouli gibi bir oyuncumuz var, bir yere gitmezse. o nedenle emre de gelse deniz de gelse rotasyonda değerlendirilecektir. yani şu anda ikisi de olmazsa olmaz bir transfer değil ancak alternatif bulmak da şart. böyle baktığımızda yeteneğiyle, potansiyeliyle fark yaratma ihtimali daha yüksek olan emre'dir diyorum. ilerleyen dönemde bir sakatlık, ceza halinde de fatih hocayla aklını başına toplarsa bize inanılmaz bir katkı verebilir. fiziğine göre dengesi çok iyi, gücü yerinde. kolay kolay yıkılmıyor, aniden rakibi delip geçebiliyor. mental durumunu ve takım olarak oynama özelliklerini geliştirebilirse türkiye'nin en iyi oyuncusu olur.
 • 1432
  emre mi deniz mi diye soruyorlar ya, bana kalsa eğer şartları iyiyse ikisi de.

  emre büyük potansiyel. hocayla bambaşka bir seviyeye gelebilir ve daha yaşı çok genç. bu bir fırsat transferidir ve kesinlikle uzatmadan 3'e 5'e bakmadan alınması gerekir.

  deniz de bence belhandaya alternatif olabilecek niteliklere sahip. onu da ortada değerlendirebilir hoca. eğer maliyeti yüksek değilse o da alınabilir.

  geçen seneki yerli kalitesi eksikliğinden sonra alınabilecek herkese yer var takımda.
 • 1434
  deniz türüç mü emre mor mu ? sorusu verilecek bonservis haricinde çok saçma bir sorudur. 1 milyona gelecek emre mor'u bedava gelecek deniz türüç'e tercih ederim. birinin geldiği yrr belli ve alternatifi bulunabilir aynı yusuf erdoğan gibi. ama emre mor top oynayacaksa yapabilrcekleri tahminlerin ötesinde bile olabilir. diğer takımların bu çocuğu almamasının tek sebebi de 1 tane fatih terim olmasıdır ve o da bizde.
 • 1435
  kanatları yedeklemek adına ihtiyaç duyduğumuz futbolcu. kulüp adına maliyet ve yerli olmasından dolayı cazip bir durumdadır. kanatlarda alternatiflerimiz zayıf durumda kısmen jimmy durmaz yine yararlı olacaktır ancak hoca temposunun düştüğünden ötürü daha çok kendisini forvet arkası düşünüyor. deniz türüç'e de ihtiyacımız var bu açıdan feghouli'yi yedeklemesi adına hem de forvet arkasını da yeterli kalitede emre akbaba'nın yokluğunda toparlayabilir ancak transferi zor gözüküyor. mümkünse yedek forvetimiz de kanatlarda oynayabilen olması çok yararımıza olur. adem büyük ile kanatları yedeklemek zaten en başından yetersiz kalıyor.