• 1381
  ilk zamanlar emre'nin yetenekli ama oyun aklı düşük bir topçu olduğunu sanıyordum. zamanla anladım ki bilakis oyun aklı yüksek ama becerisi aynı oranda yüksek olmayan bir topçu.

  yokluk var, emre gibi adam yok takımda. haliyle oynatmak mecburiyetindeyiz ama maalesef karar anlarında her zaman takılan bir oyuncu emre. bu özelliğini geliştirebilir mi bilmiyorum. yani o adımı atsa yıldız olacak ama bu haliyle sadece akıllı bir oyuncu, o kadar.
 • 1382
  oynadığı zamanlar gösterişsiz oynadığı için sanki çok katkısı olmuyormuş gibi görünen ama oynamadığı zamanlarda takımın hücum planından çok şey götüren futbolcumuz. süre almadığı son maçlarda oynadığımız oyun, kaybettiğimiz puanlar ve orta sahanın hali ortada.

  çok bariz iki kötü özelliği ver. birincisi fizik gücü olarak nispeten zayıf olması ki bu ikili mücadelelerde sıkça yerde kalmasına sebebiyet veriyor (kerem için de geçerli bu), ikincisi ise sağ ayağı gerçekten kötü. ama ikisi de yazın üzerinde durulabilecek özellikler.

  dünkü maçta özellikle kerem ve saracchi’yi hücuma katan kilit pasları, topla dikine hareketleri ve ceza sahası ve çevresini sürekli karıştırması çok değerliydi. ayrıca oyunun bir bölümünde sürekli pres yapıp topu kısa sürede geri kazandığımız zamanda gedson ile çok iyi iş çıkardı. bir sol iç oyuncusunun yapması gerekenleri gerçekten çok iyi yaptı. keşke son çizgiden çıkarılan topa iyi vurup gol yapabilseydi ama çok kötü vurdu maalesef ki.

  kariyeri boyunca neredeyse hiç oynamadığı bir pozisyonda oynuyor ve bu pozisyon için kendini ve oyununu çok geliştirdiği aşikar. geçen yaz döneminde bu pozisyon çalıştı mı bilmiyorum ama sezona kanat oyuncusu olarak başladığı düşünülürse çok fazla çalıştığını zannetmiyorum bu yüzden emre gelecek sene çok çok daha iyi olacaktır.

  takımımızın en çok haksız yere eleştirilen futbolcusu net olarak kendisidir. 4 korner atışını kötü kullandı diye adama beyinsiz bile dendi, daha ne olsun. ayıptır, günahtır ama işte galatasaray taraftarı, iyiyi de kötüyü de hep uçta yaşıyoruz.

  emre için de son olarak şuna değinmek istiyorum. kerem’in attığı gollerde yanına ilk koşan isimlerden birisiydi. ayrıca saha içinde sürekli onunla iletişim halindeydi. bu benim için çok çok değerli.

  (bkz: 17 nisan 2021 göztepe galatasaray maçı)
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!