• 1299
  son iki deplasman maçımızı da 1-0 kazandık. emre kılınç 6 şubat 2021 fenerbahçe galatasaray maçında asist yaptı, 20 şubat 2021 alanyaspor galatasaray maçında gol attı. direk iki galibiyette de kritik skor katkısı yaptı. seneye avrupa kupalarında bu performansını devam ettirirse büyük takımların ilgisini çekeceğini düşünüyorum. daha önceden de* söylediğim gibi irfan can uğruna kendisini takasta kullansak çok üzülürdüm. mevcut şartlarda kendisini daha da geliştirerek üst düzey katkı alacağımızı düşünüyorum.
 • 1301
  galatasaray’ı isteyerek geldiği çok belli. elinden geleni yapıyor ve katkısını da sunuyor ama bence kendi vasatına yakın oynuyor. hala biraz özgüven problemi olduğunu düşünüyorum, asla kolay değil anadolu’dan geliyorsunuz üstelik 8 sene önce transferinizin son anda yattığı bir büyük takıma. büyük bir meydan okuma, üstelik kanattan iç oyuncusuna evriliyorsunuz. ben şu an oldukça memnunum ama potansiyelini düşündükçe ve özgüveninin oturması ile bu potansiyele yaklaşacağı barizken şampiyonluk kazanıldığı takdirde bir sonraki sezon çılgın bir performansa geçeceğini düşünüyorum. daha o uzaktan şutları, sivas’ta yaptığı topu araya salmaları tam göremedik biz.
 • 1306
  görev adamı deyince ömer bayram değil kendisi aklıma geliyor.

  bence bu noktada tanım yanlışlığına düşüyoruz. görev adamı tanımı takımdan takımda değişiklik gösterir bence. real'de görev adamı olan kişi bizim için yıldız, bizim için görev adamı olan kişi de atıyorum sivasspor için yıldızdır.

  emre herhangi bir anadolu takımında tartışmasız yıldız oyuncu statüsündedir. ama galatasaray'a geldiği an görev adamı olur. şu ana kadar bu statüye çok iyi uyum sağladı. inşallah böyle devam eder.

  görev adamı dediğin emre kılınç'tır, saracchi'dir, linnes'tir, taylan'dır. ömer bayram'dan görev adamı bile olmaz galatasaray'a. galatasaray'da görev adamı olmak için bile bir çok melekenizin ligin üstünde olması gerekir. solak ve arada iyi orta açıyor diye bir adama görev adamı denmemeli bence. ömer bugün hangi anadolu takımının yıldız oyuncusu olabilir? bazı takımlarının as oyuncusu olabilir çok çok.

  emre'yi bugün bıraksan diğer 20 takımın hepsi havada kapışır. 18-19'unda da banko oynar. görev adamı budur işte.
 • 1307
  galatasaray tarihinin en anlamlı transfer açıklanma videosuna sahip oyuncumuz. benim fikrim bu tabii. hem rakibe hem tüm ülkeye verilen net bir mesajı içeriyor. sonrasında yaşananlarla daha da anlamlı hala geldi. emre ve mert hakan arasındaki en büyük fark transfer kararından bağımsız karakterlerinin farklılığı. saha içerisinde dikkat ederseniz emre gösterişten uzak işini yapan bir oyuncu. efendiliği yüzünden okunuyor. mert hakan tam tersi işin şov kısmında var. başakşehir maçının* son dakikalarını hatırlayın, son dakikalar başak zaten hakemin net etkisiyle maçı vermiş 9 kişi ve 4-1 geride sen şov yapmaya çalışıyorsun, en basit tabirle ayıptır bu. burada emre'yi yeterli bulmayanlardan biriydim ben hatta irfancan transferinde takasta kullanılabileceğini de söylemiştim büyük yanılttı beni. keşke hep böyle yanılsam her oyuncumuz çok daha fazla katkı verse ben memnun olurum. tekrar transfer videosunu izlediğimde tüylerim diken diken oluyor, ürperiyorum. iyi ki geldin, güzel adamsın. bundan sonra istanbul'a transferi söz konusu olacak anadolu takımı oyuncuları için çok büyük örnek olacaksın.

  https://www.youtube.com/watch?v=t_3ro5dhwEA