• 117
  takimimiza transfer olursa sol ayakli oldugu icin sag tarafta oynamasi gereken futbolcudur.

  sagda oynarsa kaleye guclu olan sol ayagiyla daha rahat sut cikartacagi icin eger transferi biterse sag tarafta feghouli yerine oynayacak diye dusunuyorum.

  mert hakan ile birlikte emre kilincta bedavaya transfer edilirse, selcuk-elmander ikilisinin bosman transfer edildigi sezondan sonra en saglam transfer hamlemizi yapmis oluruz bence.
 • 118
  mert hakan ile birlikte kendisi alınırsa elimizin her yönden rahatlatayağı bir transfer dönemi yaşarız. bir kere yaşları göreceli olarak gayet genç, bonservis bedelleri yok ve orta sahanın değişik bölgelerinde oynayabilecek yapıdalar. üstelik yabancı sınırı gelse bile orta sahamızda ömer, taylan, emre kılınç, emre akbaba ve mert hakan rotasyonu gayet göz kamaştırıcı. kanaatimce lemina'yı bir sene daha kiralarız. her açıdan win-win hamle olur transferleri. ayrıca gördüğüm kadarıyla gayet karakterli futbolcular. sahaya yüreklerini koyup oynayan, sorumluluktan kaçmayan tipler. galatasaray taraftarı sever böyle isimleri.. hayırlısı olur umarım...
 • 119
  19 ocak 2020 beşiktaş sivasspor maçında özellikle izlediğim oyuncu. açıkçası bir büyük takıma karşı hem de deplasmanda gösterdiği performans ile beni şaşırttı. korkmadan, çekinmeden oynuyor. bu kadar övgü almasına rağmen de hiç ben oldum havalarında değil gibi. tabi bu durumu sıradan bir anadolu takımına karşı da gözlemlemek lazım.

  açıkçası bu hali ile takıma katılmasını çok isterim. seneye büyük ihtimalle onyekuru olmayacak, yerine emre monte edilebilir gibi duruyor. emre akbaba, taylan, ömer bayram, adem büyük, transferleri gerçekleşirse emre kılınç ve mert hakan yandaş, beklenen geleşimi sağlarlarsa atalay, emin ve mustafa kapı* ile çok güzel bir yerli rotasyonumuz oluşacaktır.
 • 120
  18 19 sezonundan beri dikkat çeken kanat oyuncusu. yasin öztekinin dahi şampiyonluğa katkı verebildiği bir ligde büyük takımların çok işine yarayacak bir adam kendisi.
  20 21 sezonunda onyekurunun bonservisini alamayacağımız düşünüldüğünde bedelsiz transferi için bir an evvel anlaşılıp imzaların atılması şart.
  yasal olarak bir sıkıntı yokken ve önümüzde cenk tosun gibi bir örnek duruyorken eğer anlaşma varsa imza attırmak için beklememek gerekli.