• 4838
  sözlükte aldığım tek cezasının sebebi olan kişi. 11 mayıs 2021 günü en çok kendisinin düştüğü durum beni mutlu etti. kendisi hakkında bir tane güzel söz söyleyen fenerbahçe taraftarı yok. sezon başında hakkında söylenenleri düşündükçe bir de gülmekten kendimi alamıyorum. kahraman, kurtarıcı olarak gittiği fenerbahçe'den teneke bağlanarak yollanacak bu gidişle. bundan sonra da umarım bir daha boyundan büyük işlere kalkışmaz.
 • 4839
  erol bulut'u ne tesadüfse bütün derbileri, zor fikstürü atlattıktan sonra gönderip yerine çöktü bu sportif direktör arkadaş, kendine ayırdığı lokum gibi fikstürdeki 2 zor maçtan alanyaspor'a puan kaybetti, sivasspor'a yenilerek ise şampiyonluğu bıraktı. 3 mayıs 2021 fenerbahçe bb erzurum maçı hariç, neredeyse erol bulut'un fikrini almadan tek başına kurduğu kadroyla alabildiği tek bir net galibiyet yok.

  18-19 sezonunda fenerbahçe kötü durumdaydı. "dur gideyim de şunları düzelteyim bunlar oynayamıyor" diyerek transfer oldu, daha sezon bitmeden futbolu bıraktı, takımı 7. oldu. "dur şu kadroyu ben kurayım hocayı da ben getireyim bunlar doğru seçemiyor" diyerek sportif direktör oldu, ligin en geniş ama tek derbi kazanamayan kadrosunu kurdu. "dur taktiği de ben vereyim erol yapamıyor" diyerek teknik direktör oldu bu sefer de ligin az buçuk direnç gösteren her takımına puan kaybetti.

  her şeyin en doğrusunu bildiğini düşünüyor. zorlama ama, senden fatih terim olmaz. sırf oyun görüşü iyi bir futbolcu olduğu için herkes müthiş hoca olacak zannediyor, öyle olsa tugay kerimoğlu galatasaray'a 2. avrupa kupasını getirmişti çoktan.

  edit : işin komik yanı bu sezon yaptığı tonla transfer arasında sadece pelkas ve szalai'nin beğenilmesi, bu isimlerin de erol bulut'un ilişkilerinin iyi olduğu yunanistan ve kıbrıs'tan gelmesi. yani erol bulut'un isteğiyle alınan 3 oyuncudan * ikisi sezonun adamları olurken emre'nin aldığı hiçbir oyuncu gerekli katkıyı veremedi.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!