• 4696
  https://twitter.com/...385634444668929?s=19

  --- alıntı ---
  emre belözoğlu: "bizim ayartma yeteneğimiz yok. yaptığımız transferlerde samimice duygularımızı paylaştık. dorukhan'la ilgili hiçbir girişimimiz olmadı."
  --- alıntı ---

  ali koç değil miydi? daha iki üç gün önce bizi oyuncu ayartmakla suçlayan. şimdi ne oldu? sahi doğru onlar ayartmamışlar ve sadece duygularını paylaşmışlar.

  anlaşılan dorukhan ile ilişkileri tamamen duygusal...
 • 4697
  oğulcan transferine atıfta bulunarak bizim futbolcu ayartma gibi bir yeteneğimiz yok demiş fenerbahçe idari personeli.

  tarih unutmuyor emre bey. daha futbolcuyken yediğin naneleri, rakip takım futbolcularını nasıl ayarttığını biliyoruz.

  https://www.takvim.com.tr/...elozogluna-sike-soku

  --- alıntı ---

  "sarı-lacivertli oyuncunun, ankaragücü karşıi aşması öncesinde kaan'a "maça asılmazsan seni fenerbahçe'ye aldıracağım" mesajını attığı iddiası nedeniyle istanbul emniyeti'nde ifade veriyor.
  emre belözoğlu'na şike şoku: bugün'ün iddiasına göre, şike soruşturması büyük bir hızla devam ederken, fenerbahçe emre belözoğlu da futbolda şike soruşturmasında şüpheli oldu. ankaragücü-fenerbahçe maçı öncesinde rakip futbolcuya maça asılmamasını telkin eden mesaj gönderdiği iddia edilen belözoğlu, soruşturmayı yürüten istanbul organize suçlarla mücadele şube müdürlüğü tarafından ifadeye çağrıldı. şüpheli sıfatıyla ifadesi alınacak olan belözoğlu'na, ankaragücü oyuncusu kaan söylemezgiller'e fenerbahçe-ankaragücü maçından iki gün önce maça asılmamaları yönünde attığı mesaj ve diğer şüphe konuşmalarıyla ilgili sorular sorulacak.

  okumuş "şaka" demişti
  belözoğlu'nun telefonundan kaan söylemezgillere'e atılan mesajda, "oğlum kağan. emre abin ben. aldırıyorum seni buraya. sakın zorlamayın he. kavga ettirme beni başkanla" ifadelerinin yer aldığı görülmüştü.

  belözoğlu'nun mesajı ekrem okumuşun telefonundan gönderdiği belirtiliyor. okumuş'un aynı gün emre belözoğlu'nun akrabası olan volkan bahçekapılı ile yaptığı görüşmede mesajı kendi telefonundan emre belözoğlu'nun çektiğini söylemesi, yapılan dinlemelere takıldı. menajer ahmet bulut'un ortağı ekrem okumuş mesaj attığı iddiasını doğrulamış ve "evet mesaj gönderdim. ancak olaylardan emre'nin haberi yok. emre adına mesaj attım. bu bir şakaydı. olayın bu kadar büyüyeceğini düşünmüyordum" itirafında bulunmuştu."

  --- alıntı ---
 • 4698
  türk futbolunun açık ve net en karaktersiz öznesi. sadece futbol camiası değil türkiye’ de ki en karaktersiz insan sıralamasında ilk 10’a çok rahat girer. bunu tekrar başımıza bela etmeyen kimse avrupa kupası almış kadar başarılıdır benim gözümde. insanı insan yapan önemli ahlaki değerlerin büyük kısmı bunda yok. hafıza tazeleyelim ayrıca adam öldürmüşlüğüde vardır. tam hakettiği kulüpte hakettiği başkanla görev yapıyor.