• 4650
  fenerbahçe sportif direktörlüğü resmi olarak açıklanmıştır.

  basin toplantısinda söyledikleri cok doğru. ali koç da çok doğru bir şekilde emre'yi dinliyor ve ona çalışma alanı tanıyor.

  emre diyor ki transfer benim için başarı değil, altyapıdan çıkarmak başarı. onun isteği doğrultusunda tesis yapılacakmis. bunlar gerçekten önemli hamleler.

  esas ofsaytlayacaginiz cumleye geliyorum.

  nasil 90lar sonunda fatih terim bir milleti yabanci devlerini de istikrarlı halde yenecegimize inandırdı.
  emre de 2020'de dip yapmış türk futbolunun çıkış ateşini yakan isim olacaktır.

  bundan dolayı rahatsiz değilim çünkü bu bizi de uyandıracak ve kulüp kültürü olarak daha batı vizyonlu olusumuzdan kaynaklı biz bu işi daha da yükseklere çıkararak yapacağız.

  ya hep beraber yükseleceğiz, ya hep beraber diplere ineceğiz.
 • 4651
  bu sene yaptığı transflerin yaş ortalaması 28,75 olan sportif direktör. toplam 16 oyuncu alındı ve hepsine de, detayları muazzam bir yönetim şeklinden ötürü bilmesek de, düşük kontratlar verilmediği aşikar. zira nazım sangare'ye yedek olarak gelmesine rağmen 1,75 milyon bonservis ödendi. maaşı var, primleri var bu futbolcuların... neyse, yüksek yaş ortalaması ve yüksek bir yatırım söz konusu bu seneki kadroya.

  bu transfer sonucunda ferdi kadıoğlu gibi genç ve gelişime açık bir futbolcunun oynama olasılığı kalmadı bile. ömer faruk beyaz bence türk futbolunun en potansiyelli gençlerinden. ama bu transfer sonucu kupa maçında bile oynama ihtimali çok zor görünüyor.

  yani altyapı falan diye anlatan adamın yapılmasını sağladığı transfer ortada. tıpkı ali koç'un seçilmeden önce yaptığı vizyon muhabbeti gibi komik. hayır bir de insanlar "vaaay helal olsun ne güzel konuştu, devrim yapacak bu adam" diye düşünmüştü ali koç hakkında. bugünkü konuğumuz ise çubuklu tosun ve altyapı muhabbeti.

  bu ülkede akpnin neden yıllarca iktidar kaldığını görüyoruz bu muhabbette. insanlar eylemlere ve yapılanlara değil, söylemlere bakıyor.