• 4624
  medyada kendisine oldukça ucuz, sığ bir pr yapılan/yaptırılan fenerbahçeli. pr yapılan konu da şu; fenerbahçe'ye transfer olan futbolcuları emre ''ikna ediyormuş''

  zannedersin 4-5 büyük ligden talibi olan genç yıldız adaylarını ikna ederek fenerbahçe'ye transfer ediyor. fenerbahçe'nin şu ana kadar transferleri: gökhan gönül, caner erkin, mert hakan, filip novak. hepsine fazla parayı verdin getirdin işte. galatasaray bu 4 oyuncudan herhangi birine 2 milyon euro garanti para verse galatasaray'a gelmişlerdi.

  mesela şimdi jose sosa'nın istanbul'a gelmek istediği konuşuluyor. fenerbahçe fazla para verip alırsa yine emre ikna etti haberleri çıkar. bu dandik pr'ları yakın tarihte 2 isimden hatırlıyorum. fenerbahçe'nin eski sportif direktörü terreneo ve beşiktaş eski başkanı fikret orman. bakalım emre'nin boş havayla doldurdukları balonu ne zaman patlayacak.
 • 4625
  ibrahim seten’in yazdığı bu haberin doğruluk ihtimali çok yüksek. ne deniyor haberde?

  --- alıntı ---
  emre belözoğlu ve rıdvan dilmen okluk koyu’nda cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ı ziyaret etti.
  i. seten
  --- alıntı ---

  pazartesi günü kulüpler birliği ile tff yetkilileri arasında bir toplantı yapılacak. niçin bu toplantı? takım harcama limitleri için. peki cumhurbaşkanı’na ne aktardı bu ikili. takım harcama limitleriyle ilgili bilgi. yani ne demek oluyor bu. takım harcama limitleri kuralının uygulanmasını engellemek istiyor fenerbahçe ve bunun için cumhurbaşkanı’ndan açıkça yardım istiyor. bunun başka bir anlamı var mı? yok tabi ki.

  cumhurbaşkanı ile görüşmeye neden ali yıldırım koç değil de emre belözoğlu ve rıdvan dilmen gidiyor. bir kulübün sportif direktörü ile objektif olması zorunlu olan bir tv futbol yorumcusu neden kulis yaparlar bir takım lehine. bunun için neden cumhurbaşkanı’nından yardım isterler?

  tff özerk bir kurum değil miydi? siyasetin etkisindeki federasyonları ve ülke futbol takımlarını men etmiyor mu fifa ve uefa? bu şimdi ülke futbolunu dizayn eden siyasettir demek olmuyor mu? bunu öğrenen uefa ve fifa milli takımımızı uluslararası turnuvalardan men ederse bunun vebalini kim nasıl ödeyecek?

  haber doğruysa söyleyebileceğim tek şey “zavallı ülkem.“