• 4362
  --- alıntı ---

  futboldaki fetö yapılanmasına ilişkin soruşturmada geçtiğimiz günlerde sizin için takipsizlik kararı verildi. bu karara yönelik kamuoyunda eleştiriler oldu...

  bu konu hakkında hiç konuşmayı düşünmüyordum. ilk ve son kez size konuşacağım. türkiye bir hukuk devleti ve devletin belli kademelerinin benim hakkımda böyle bir araştırma yapması çok normal. takipsizlik kararının insanların benim hakkımda bazı şeyleri düşünmesini de ortadan kaldırmış olduğunu düşünüyorum. devletine ve milletine bağlı bir insan olduğum için benim bu konuda vicdani açıdan hiçbir rahatsızlığım yoktu başından beri. devletime, bayrağıma olan sevgimin önüne ne bir kimse, ne de bir değer geçebilir. devletim, milletim ve ailem gelir benim sıralamamda. bunun dışında hiçbir hiyerarşim yok. fetö başta olmak üzere hiçbir terör örgütüyle bağlantım yok, olamaz da. o yüzden bu konuda vicdanım çok rahat.

  --- alıntı ---

  https://www.yenicaggazetesi.com.tr/...na-cevap-252344h.htm

  yukarıda verdiği cevabı görünce aklıma direkt hakan şükür geldi. darbenin ertesi sabahı aynı metni çıkıp utanmadan, yüzsüz gibi okusaydı bugün tff başkanıydı. bu kadar basit lan işte. içinde "benim vatan, millet sevgim en öndedir", "allah'tan başka kimseye boyun eğmem" temalı üst üste 5 cümle kurup kendini aklayacakken bildiğin kafan basmadı diye sürünüyorsun. gerçekten kim torinolu şaban dediyse ömürlük benzetme yapmış.

  helal olsun emre'ye de. bu işten yırttı ya bundan sonra kendisine karada ölüm yok. takdir ediyorum.