• 3078
  geldiğinden beri ağır bir darbe sakatlığı yaşadı. atlattıktan görece kısa bir süre sonra bir daha sakatlandı ve sene başında bir kez daha sakatlandı. ecnebilerin prone to injury dediği olaydan ziyade şanssızlıklar yakasını bırakmıyor. e tabi ayağı kırılan bir adamın da sakatlık yaşamadan topa, oyuna alışması, kondisyon ve form tutması zaman alacak bir şey ki, ayak kırılmasından sonra döndüğü ilk maçlarda bile skora katkı yapmıştı.

  ben hala kendisine inanıyorum. daha fazla şanssızlık/sakatlık yaşamayıp belli bir ritmde oynadığı takdirde, ayağında top tutabilecek, kilit açabilecek, şutlarıyla tehlike yaratacak ve sahte dokuz olarak pozisyon bulacak bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

  bununla beraber fiziğini geliştirip güçlenmesi ve topsuz oyunda kaybolmaması gerek.
 • 3079
  bu adam sakatım deyip maldivlere mi gitti? tam tersine bu takım için emek verirken defalarca kez sakatlandı. alındığı için memnunum. istediği formayı kendisine giymenin nasip olamayışı o zaman transferinin doğru oluşunu değiştirmez. bazen bu şanssızlıkları bizim takım yaşayacak bazen başka takımlar.
  göndermelerle kendisini serdar azizle bir tutmak da abesle iştigal. bir tanesi bir hafta varken iki hafta ağrım var diye oynamayıp tatile gidiyorken bir tanesi kırık ayağı yüzünden oynayamıyor. oynayamayışı yüzünden hocanın da rahatsız olduğunu sanmıyorum. en azından kendisine, kişiliğine karşı. yoksa isterdi emre gibi alternatifi olsun.
 • 3082
  hocanın bu sezon boyunca her maça 4-1-4-1 çıkacağını düşünmüyorum. bazı maçlara emre akbabayıda kullanacağı 4-2-3-1 sistemiyle çıkacaktır. geçen sezon ikinci yarının başlangıcında bu sistemle çıktık. 5 maç bu sisteöle oynadık.

  lemina-seri
  feghouli-akbaba-ömer
  falcao

  bu sezonda bazı maçlarda böyle çıkacağımızı düşünüyorum. üstelik ömerden daha kalitelisini takımıza kattık. orta sahada mücadele gücü yüksek taylanı kazandık.

  taylan-etebo(yeni transfer)
  feghouli-akbaba-kılınç
  falcao

  bu şekilde birçok maça çıkacağımızı düşünüyorum.
 • 3083
  -patron dun aksam hali saha macinda sakatlandim, bugun gelemeyecegim.
  - baslarim lan senin hali sahana da macina da topuna da ne demek ise gelemeyecegim, yuru hemen geliyorsun, isimiz var seninle.

  seklindeki diyaloglarin bolca yasandigi ulkemizdeki aliskanliktan kaynakli olarak, darbeye bagli sakatlik yasamis emre akbaba'nin uzerine gidilmesi gayet normaldir. bunyeler anlayamiyor maalesef, cunku normalinde bu yok. dayak da yesen sakatlanamazsin, isinin basinda olacaksin.

  o yuzden;

  --- ironi mode on ---

  emrecigim, baslarim senin topuna da macina da sakatligina da. cabuk hemen floryaya ise gel, bak 21 takım var, avrupa kupasi var, turkiye kupasi var. adam eksik, benim canimi sikma. bir daha da duymayayim oyle yok sakatlandim falan.

  --- ironi mode off ---