• 2205
  belhanda'yı anca taktiksel ya da formasyonel bir değişiklik halinde kesebilecek oyuncu. yani bunu gerek ben gerekse birçok arkadaş uzun uzun anlattı ama hâlâ kendisinin belhanda alternatifi olarak görülmesi akıl alır gibi değil, ayrıca kendisine de böyle büyük beklentiler bağlamak oyuncuya da haksızlık.
 • 2210
  emre akbaba ceza sahası içerisinde çok etkili bir oyuncu.
  ama galatasaray'a gelmeden de bolca izleme fırsatımız oldu, son kararları sıkıntılı, fiziken zayıf ve o da çok top kaptırıyor. yine de hücuma çıktığımızda çoğu zaman doğru zamanda doğru yerde bulunmayı iyi biliyor. ceza sahası içerisinde yalnızları oynayan forvetlerimiz düşünüldüğünde kıymetli bir özellik.

  yine de hiç bir zaman galatasaray için tatmin edici ofansif orta saha oyuncusu özellikleri taşımıyordu. iyi bir takımda müthiş bir yardımcı olabilirdi. ancak baş rol oyuncusu olması oldukça zordu.

  neredeyse 1,5 sezonunu yiyen ağır iki sakatlık yaşadı üst üste. muhtemelen ligin ikinci devresi dönecek. ne şekilde dönecek bilmiyoruz. 19/20 sezonunun ikinci yarısında kurtarıcı gibi görülmeyip desteğe ihtiyacı olan bir potansiyel olarak görülmesi uygun olur. yine de korkak bile oynasa esas yeteneği zihninde bu adamın.yani doğru zaman doğru yer kombinasyonunu gerçekleştirebiliyor. bunu kaybetmediyse özellikle oyunu rakip yarı sahaya yıkabildiğimiz ve gol aradığımız maçlarda katkı sağlayacaktır.
 • 2213
  kendisi hakkinda gereksiz beklentiye girilmesi emre için kötü olacağını düşünüyorum. çok garip insanlarsınız lan;

  kasımpaşanın forvetini aliriz, lewandowski beklersiniz,

  nice gibi sorunlu topçuları toplayan kulüpten ortasaha alırız, sorunlu bir tip olduğu için ıslıklarsınız,

  karabük'ün sol bekini aliriz, (ulan karabük karabük ahhahahahah) ıslıklar durursunuz (:d).

  sol bek atak yapamıyo ühühühühü diyerek takımın tek solbekini itin götüne sokarsınız,

  seri, lemina, andone üçlüsünü önce ıslıklar sonra hiç ıslıklamamış gibi "yauw bonserwis nası alcaz broo .d.d"

  şimdi aynı boku emre akbaba'dan bekliyorsunuz ve emre döndüğünde iyi bir performans sergileyemediğinde her türlü küfürü edeceksiniz. çünkü 3lük 5lik oyuncudan 10luk performans bekliyorsunuz.

  takımın seviyesi bu. hocanın oynatabildiği bu. biraz taraftarın çenesi kapansaydi falcao hiç alınmayacak, belki de şimdilerde çok övülen andone'nin bonservisini alacaktık. belki de falcao'nun maddi külfetine hiç girmeyecektik.

  ama olmaaaz, galatasaray taraftarı çenesini kapatmamalı, eline almalı telefonu klavyeyi *tak* *tak* *tak* sövmeli her bir şeye.

  "bülhanda bedüvüsü amınü küyüm lan sünün!"
  "ya falcöo ya istüfa len"

  siz böyle davranmaya devam edin, bu entryi de en ofsaytlar listesine koyun hatta şikayet edip sildirtin, hesabımı da kapattırın. emre dönsün, beğenmeyin ıslıklayın, hatta terim düşmanı kriptofenerlilerin gazına gelip terim'i istifaya davet edin.

  böyle daha iyi olacak ya kulüp. nankörsünüz. tek kelimeyle, nankörsünüz!

  sizi defalarca sampiyon etmis (tam 8 kere), avrupada mukemmel basarilar yakalatmis, kulübünüzün efsanesi var başta. siz ne yapiyorsunuz?

  "ıslıklayalım hajum bu terüm agullansın len ne demek bölhanda oynatmak"

  aferin size.
 • 2215
  kendisinden hala beklentide olmak çok yersiz ve hayalperest bir davranış olacaktır. zira aynı sezonda çok büyük 2 sakatlık yaşadı, bunun mental yorgunluğu bedensel yorgunluğundan daha da büyük olacaktır. aynı zamanda gerek bize transfer olduğunda oynadığı oyun olsun, gerekse de bizden önce oynadığı oyun olsun, top kaybetmeye ve ikili mücadelelerde yerde kalmaya çok meyilli bir futbolcu emre. sakatlık dönüşü, toplu-topsuz oyun cesareti kazanmak olsun, oyun isteği olsun, devamlılık olsun bir sürü konuda önünde sorunlar olacak.
  dilerim yanılırım tabii ama benim kendisinden beklentim yok, kimsenin de olmamalı aslında çünkü her beklenti emre' yi baskı altına alır, yapmaması gereken hareketleri yapar ve futbol yaşamını bitme noktasına getirebilir.
  diğer renktaşlarımın da söylediği gibi ceza sahasında sezgileri yüksek bir futbolcu emre ama tüm saha göz önünde bulundurulduğunda oyun zekası, fiziki dayanımı ve hızlı hareket etme yetileri " özlenilen " 10 numara seviyesinde değil.