• 1865
  bazı oyuncular sakatlıktan sonra hemen toparlayamıyor. emre de sakatlanmadan önce gayet etkili bir oyuncuyken sakatlıktan sonra eski haline yaklaşamamadı bile. hatırlayın sezon başında emre varke gol ortalamamız çok yüksekti, o gidince düşmüştü.

  2019 yazında takımla birlikte kamp yapınca toparlayacaktır.
 • 1866
  sakatlanmadan önce de oyun içi katkısı çok az olan oyuncuydu. ancak skora katkı veriyordu savunmaların önlem almamasından ötürü, şimdi o da yok artık. dolasıyla sakatlanmadan önce de sakatlığı yaşamasa 3-5 maç sonra bu formda olacaktı yine. beklentiyi düşük tutmak lazım. geldiğinde de aynısını söylüyordum, yıldız olma potansiyeli olmayan bir oyuncu. kenardan gelip katkı vermesi muhtemel ve o amaçla kullanılmalı. bu sebeple beklentiyi çok artırmayıp emre'yi de baskı altına almamak lazım.
 • 1867
  ndiaye gideceği için ve bizim de transfer bütçemiz 0 tl-eur-usd olduğu için kendisi mecburen orta sahada 11 oyuncusu olacak önümüzdeki sezon.

  bunu istemeyen taraftarlarımızın uefa ile görüşerek transfer yasağını kaldırtmasını rica ediyorum. yada takım kurarak cagne'yi öyle bir paraya alsınlar ki gelen para ile hem sol açık hem forvet hem de orta saha alalım.
 • 1870
  büyük takım oyununa alışması gereken bir başka futbolcumuz. alanyaspor'da oynarken takım yaratıcılık olarak büyük oranda kendisinin ayağına bakıyordu, haliyle 3. bölgede topu ayağına aldığında alışkanlık olarak illaki kilidi açmayı deniyor. kapanan takımlara karşı bu da çok fazla top kaybı demek oluyor. bence bu çözülmeyecek bir problem değil. diagne bile oyuna uyum sağlamaya başladıysa emre de o eşiği aşacaktır. hem hocanın hem emre'nin biraz daha zamana ihtiyacı var sadece.

  fizik problemi de takımla yaz kampı geçirdiğinde büyük oranda çözülecektir. zira bu sezon hem yaz başı kampını, hem de devre arasında yeni kondisyonerle girilen kampı kaçırdı. kabaca 4-5 ay sakat yattı. şuan için fiziken hazır olmaması kadar doğal bir şey yok.
 • 1876
  bu sezon sakatlığı ve sezon öncesi kampı nedeniyle neredeyse hiç verim alamadık. umuyorum ki bu yazı iyi geçirerek önümüzdeki sezon* çok daha iyi görüntü çizecektir. izlediğim kadarıyla fiziki durumu şuan u21 düzeyinde bile olmayabilir. yazın güç ve denge üzerine ekstra idmanlar yaparsa bambaşka bir emre izleriz. yeteneğinden şüphe yok zaten.
 • 1877
  kaleye mümkün olduğunca yakın oynaması gereken oyuncu. fm diliyle maalesef forvetin etrafında oynamadığı her pozisyon sarı renk adam için. güçsüz, hızlı değil, ince pasları atacak oyunu oynayamıyor. hoca elbet en iyisini bilir ama daha çok şut açılarına kavuşacağı pozisyonlarda oynatmak, yan toplarda kendisini içeri sokmak birinci önceliğimiz olmalı emre konusunda. yoksa ilk sezonu için verdiğimiz paranın altında bir performans koydu 29 haftalık performansa bakarsak.