• 1668
    maçın skoruna göre akhisarspor maçının* son 20-25 dakikasında, hatayspor maçında* ise ilk 11 başlamasını umduğum aslan parçası.

    takımımız için daha yararlı olacağına inandığım 4-4-1-1 ya da 4-4-2 sistemleri için dönüşü önemli. belhanda'yı sola atıp emre'yi forvet arkası ya da forvet yanına koyarak daha iyi oynayabileceğimize inanıyorum. onyekuru'nun savrukluğundansa emre'nin gol koşuları ve pozisyon hazırlamaları çok daha gerekli bize. onyekuru boş alan bulamayınca ne yapacağını şaşırır hale gliyor. ancak emre ise gerek forveti beslemesi gerekse de pasa olan yatkınlığı ile bize lazım olan adam. inşallah bir an önce fiziksel olarak eski haline gelir ve ilk 11'deki yerini alır. emre'nin iyi dönüşü şampiyonluk için kritik olabilir.
  • 1669
    nasıl olur bilmiyorum ancak acaba dönüşüyle birlikte younes behanda'da da form tutmuşken belhanda'yı sol kanada kaydırıp onyekuru faydasızından kurtarabilir mi bizi merak ediyorum. ki bu hem emre'nin diagne ve mitroglou ile girebileceği verkaçlar hem de belhanda'nın sol kanattan güzel ortalarıyla çok daha dengeli ve çeşitli atak varyasyonları izletebilir bize.

    yine de bu kadar büyük bir sakatlıktan dönen bir oyuncu olarak çok fazla bir yük ve beklenti bindirilmemesi gerekiyor kendisine. hem mental hem de fizik olarak.