• 199
  dalavere olmadan normal koşullarda bu adamın 16 milyon euro'ya napoli'ye gittiğine en saf duygularla inanan insan, ahaber izleyip almanya'nın türkiye'yi kıskandığına da inanıyordur.

  uefa uyusun, ffp sadece bize işler. bu heriflerden her şey beklenir. işleri güçleri yalan dolan, üçkağıt. ismini bile telaffuz etmiyorum, midem bulanıyor.
 • 201
  herhangi bir ayak oyunu olsa da, olmasa da olası 15+ bonservisle italyanın yolunu tutmasını biz dahil bütün takımların dört gözle beklemesi gereken oyuncu. tıpkı yusuf'un 17-20 milyon € 'ya lille'e gitmesini beklediğimiz gibi.
  bana kalırsa ederine gidiyor ama eğer ki ederinin üstüne gidiyorsa bu transfer, türkiye pazarının piyasa değerini yükseltmeye başladığı anlamına gelir.
  evet biz ozan'ı 12 ye ancak satabildik ama o çocuk sadece 15-20 maçlık kariyeriyle, kendisi fazlasıyla gitmek istediği için, bir de yetmezmiş gibi 7.5 milyon€ luk çıkış maddesi olduğu için o kadar ucuza gitti.
  ha eljif'i satarken fenerbahçe'nin eli çok mu kuvvetli? değil. zaten bi oyun döndürüldüğü ihtimali de bu yüzden var bence.
  yoksa tok satıcı rolundeki bir takımdan eljif'i almak için 15 milyon € normal bir rakam.
 • 202
  yeni nesil salih uçan olarak gördüğüm makedon oyuncu.
  transfermarkt değerini belirlerken düz hesap 10 olsun mantığı güdüldüğüne inanıyorum.
  bu çocuk 10 milyon edecek ne oynadı ? 15 milyon teklif alacak ne oynadı ?
  burası belçika,hollanda ya da italya ligi değil ki burada ivme yakalayan bi oyuncu hemen 10 15 milyonlara çıksın ya da göz önünde olsun.
  bir de fenerden önce de avrupada piyasası vardı bahanesine sığınıyorlar. fener herhangi bir avrupa takımının istediği herhangi bir oyuncuyu alma şansı olan bir kulüp mü ?

  fena halde adam silkiyorlar başka izahı yok.
 • 203
  transferi için söylenen rakamlar neye belirlendi gerçekten çok merak ediyorum. bir hayrı olsa fenerbahçe ligin son 4 haftasına küme hattında girmezdi. önümüzdeki sene için gayet vedat muriqi transferine karşılık kiralık verilecek oyuncular arasında olacakken kim veriyor bu 15m euroluk teklifi çok enteresan. yani juventus ben 5 veririm, milan 6 veririm derken mi 15'e kadar çıktı pazarlık? bu adamı gayet napoli 3m euro'ya alabilirdi. var mı ikinci bir talibi? yok. eee ne b.k yemeye 15-18 milyon eurodan açıyorsun kapıyı. napoli almasa bu adama tüm türkiye'den alıcı bile çıkar mı o bile belli değil. kendini geliştirsin diye sivasspor'a falan kiralanacakken konuşulanlara bak. ve ya neden 30 değil? bu elemanın ederinin 2-3 milyon euro olduğunu alan da biliyor satan da. başka teklif de yok zaten.neden 30m değil de 15m? ağanın eli tutulmaz, soran da yok zaten 30 versin madem.

  bir diğer araştırılması gereken transfer de joao felix transferi. sen kimsin de 126m euro bonservis ödüyorlar sana. hani 100-110 veren vardı da kabul mü etmedi benfica? 120'ye bile olmaz deyip tamam ya aradığımız rakam 126 diye kim bağladı. bunun rayiçi nasıl belirleniyor. bu işlerin içinde olanların eminim ne döndüğünden haberi vardır ama artık ağzına yüzüne bulaştırmaya başladılar.
 • 204
  19 yaşında olmasına rağmen profesyonel seviyede 100'e yakın maça çıkan futbolcu. milli takım düzeyinde de 11 maçı var, 2'si hariç resmi maçlar. bu rakamlar ışığında, günümüz futbol piyasasında çerez sayılabilecek bir paraya napoli'ye gitmesi o kadar da şaşırtıcı değil.

  ben de eljif'i izlediğim maçlarda bu adam ileride büyük topçu olur demedim hiç, bu gösterişsiz oyunundan da kaynaklanıyor olabilir.