• 2810
    2010 dünya kupasında muhteşem bir performans sergiliyordu ama ne yazık ki sakatlanmıştı. manchester city'de oynarken izlediğimde de oynadığı futbolu beğeniyordum ve o yüzden çok sevinmiştim geldiğine. fatih hoca ile çalışma fırsatı bulabilseydi, unutulmaz bir galatasaray kariyeri yaşayabilirdi. 2011-2012 sezonu 4-4-2'sinin oyun kurucu sağ kanat mevkisi için tam biçilmiş kaftandı.
  • 2814
    taşıdığı özelliklerle adnan polat döneminin simgesi olan futbolcu.

    gösterişlidir, sükselidir ama pratikte hiçbir sike yaramaz. tıpkı atletico madrid'den büyük kaleci diye gelip sezonun en kritik maçında 40 metreden gol yiyen leo franco gibi. 2010 yazında çıkan formalar için bir dünya para harcayarak mustafa altıoklar'a reklam çektirip, sezonu 8. sırada bitirerek anadolu takımlarının bile dalga konusu olan bir kulüp gibi. dünya devi barcelona'dan gelen ama bursaspor'un şampiyonluğunu izleyen, sonra suudi arabistan milli takımı'na gidip oradan da kovulan frank rijkaard gibi.

    o dönemleri hatırladıkça fatih hoca'nın da mustafa başkan'ın da galatasaray için ne kadar büyük bir fırsat olduğunu daha iyi anlıyorum. büyük badireler atlatıp bugünlere gelmişiz gerçekten.