• 1324
    yazarlarının çoğu futboldan anlamaz. anlayanlar da futbol başlığına küfür yememek için yazmaz çünkü inanılmaz derecede dejenere olmuştur eskinin kutsal bilgi kaynağı. önüne gelenin birbirinin anasına sövdüğü, akşamdan sabaha kadar abazan başlıkların ve girdilerin gırla döndüğü bir ortam halini almıştır.

    sadece futbol değil, ekonomiden toplum psikolojisine, ordan seçim sonuçlarına kadar yazdıkları her şey beyinleriyle değil malum organlarıyla yazdıkları için hiçbir öngörüleri tutmaz. misal bitcoin, altın, faiz vs gibi ekonomi içerikli yazıları takip edin. altın yükselecek derlerse gidin altınınızı bozdurun o derece vasıflı elemanlardır. vakti zamanında iddaa oynayan arkadaşımın önermiş olduğu kuponun tam tersini oynayarak kupon tutturmuştum. bu arkadaşlar da aynı şekilde ne zaman bir görüşü savunuyorsa tersini uyguluyorum. henüz yanıldıklarını görmedim :d
  • 1325
    fenerli ovası. galatasaray'la alakalı başlıklarda en çok fav alan entry'ler hep galatasaray'ı karalayan entry'ler şu aralar. düşünün, bizim futbolcumuzun ya da bizimle alakalı güzel bir sözün geçtiği başlıkta en fazla şukuyu bize küfreden, iftira atan entry'ler alıyor. ya buradaki galatasaraylıların daha fazla örgütlenmesi gerek ya da koçoğlan whatsapp birlikteliğinden doğan gayrımeşru veletlere burada göz açtırmamak gerek.

    mayıs'ta şampiyon olsak da gene sırra kadem bassa keşke hepsi. *