• 1120
  https://eksisozluk.com/...al-atamalar--5940993

  yuh arkadaş. yine yol yapmaya başlamışlar. yok mu burada biri, şunlara mustafa çulcu örneğini verecek. gerçekten inanamıyorum. bir tarafta koç ailesi, bir tarafta tff başkanı tüpçü varken galatasaray’ın kayırıldığını yazıp durmak da büyük hayal gücü gerektiriyor sanırım.

  edit: ayrıca tff’nin başında demirören varken mhk galatasaray’lı oldu (!) diye ağlamak ya da başkan yardımcılarından biri nihat özdemir iken ali dürüst olduğu sürece kurtuluş yok demek. bunlar çok ayrı kafaya sahipler.

  ilgisiz istek: arkadaşlar haber kanalları malumunuz yandaş. eskiden ekşi sözlük okur, ülkeden bihaber kalmazdım fakat onun da son 3 yıldır hali ortada. şimdiye kadar çeşitli siteler aracılığıyla haberleri ve ülke gündemini takip etmeye çalışıyordum ama ekşi sözlüğün iyi olduğu zamanlardaki gibi bilgi içerecek bir twitter hesabı falan varsa gönderebilir misiniz? günlük haberleri de ülkenin bir yerinde hayvanlara edilen işkenceyi de satırlara taşıyabilen bir site veya twitter hesabı.
 • 1122
  100 tl lik adamların mekanı. ben demiyorum kendileri ile çolpa geçen bir twitter fenomeni ekran görüntüleri ile delili ve de ispatlı ortaya dökmüştü 100 tl lik adamlar olduklarını. çok da şey etmemek lazım. uçucu sentetikleri koklayarak yazmaya devam etsin 100 tl lik adamlar.

  veysel sniper'ın uyarısı sonrası gelen edit: fenomenin adı şeref düzyatanlar mış. uyarı için kendisine teşekkür ederim.
 • 1123
  şuan büyük çoğunluğu faks başına geçmiş uefa ya "gs niye ceza almadı yeaa o kadar faks çektik organize olduk sayılıyor mu" temalı metni göndermek için gözlerinden damlayan yaşlarla birilerinin anasına falan sövüyor olabilir.
  (mail gönderin olm çevreye duyarlı olun biraz)

  ülkenin ağlak sürüsü :)