• 1105
  beşiktaşlı paralı troll ordusunun birkaç yıldır yoğun şekilde manipülasyon için kullandığı yer. özellikle birkaç gündür galatasaray'a, geçmişine, tarihine, kurucularına ve hatta şehitlerine dahi yoğun küfür ve hakaretlerin yapıldığı mide bulandıran iğrenç ötesi bir sözlüktür. moderasyonu ise tüm olanlara bilerek göz yummaktadır. hemen hemen her başlıkta küfür, hakaret vb. ağır nefret suçları işlenmektedir. resmen bir suç mekanizamsına dönüşmüştür ve bu bilinçli ve sistemli şekilde yapılmaktadır. galatasaray yönetimi acilen konuyla ilgili gerekli girişimlerde bulunmalıdır.

  gerçekten tamamen kendimize ait bir sözlüğümüz olduğu için ne kadar şükretsek az. galatasaray sözlük'ün kıymetini bilmeliyiz.
 • 1106
  futbol ile alakalı başlıkların altında küfür, hakaret ve iftiraların havada uçuştuğu ve bu başlıklara, başlıkları açan yazarlara moderatörler tarafından doğru düzgün müdahale yapılmayan sözlük. şuna eminim ki içimizden birimiz galatasaray sözlüğe fenerbahçe veya beşiktaş ile alakalı küfürlü bir başlık açsa ne o başlık kalır ne de o yazar burada barındırılır ama ekşisözlük iyice holiganların çiftliğine dönmüş durumda.
 • 1107
  an itibarıyla paralı satılık nokta noktaların.... galatasaray'a karşı ağır hakaret içerikli başlıklar açtığı sözlük.

  yok mu 1943'te, 1951'de son maçta galatasaray'ın, fbjk tarafından hiç edilen şampiyonluğunu, 1985 semra özal desteğini, 2003 sinan engin, alaattin çakıcı, aziz yıldırım olaylarını ekşi sözlükte gündeme taşıyacak?

  yok mu şu videoyu tokat gibi yüzlerine vuracak? https://youtu.be/pi2D-3aYaN8

  ''şeref'siz beşiktaş takımı dün fenerbahçe'ye 4-1 yenildi" 24 mayis 1943 tarihli cumhuriyet gazetesinde yayınlanan eşref şefik başlığını ve nicesini hortlatacak?
 • 1108
  ciddiye alınacak bir platform değildir. para için marka değerini bitirmiştir. içinde birkaç tane kalmış kaliteli yazarın neden hala yazdığını merak ediyorum sadece.

  buraya da antu'ya girerken hangi kafayla giriyorsanız, o kafayla girin. ben öyle yapıyorum. özellikle rakip takım taraftarlarının ağlamalarını okumak çok eğlenceli. antu tadı veriyor artık. son bir şey daha, içine ne kadar troll doldururlarsa doldursunlar galatasaray taraftarı sayısı daha fazla.