• 8
    2 hafta kadar önce tolga geçim + bir miktar para karşılığında anadolu efes'e transfer olmuştu. dün* efes formasıyla ilk maçına çıktı ve beşiktaş karşısında karşılaşmayı 16s 1a 6r ile tamamladı.

    pınar karşıyaka formasını giymeye başladığında çok beğenmiştim ve epey yükselmiştim fakat sonrasında gelişimi durdu. geri gitmedi ama yerinde saydı. ksk sonrası türk telekom'a geçti ve 1 sezonluk ankara serüveninin ardından yolu afyon'a düştü ve afyon egemen için yeniden doğuş anlamına geldi.

    henüz 25 yaşında ve sakatlık yaşamaz ise önünde uzun yıllar var. fundamental olarak bu topraklardaki en iyi türk uzun olabilir. efes sertaç şanlı'nın ayrılışı sonrası filip petrusev'den alamadığı o katkıyı belli ki bir yerli olan egemen'den bekleyecek ve egemen ilk maçındaki gibi performans vermeye devam ederse de petrusev'le kısa süre içinde yollar ayrılacak, tahmin.

    iyi performans veren oyuncuyu tebrik etmekten bir miktar sakınan ergin ataman'ın dün egemen'e iki kez "aferin oğlum" çektiğini de dipnot olarak ekleyeyim.