• lisecilerden açıklamasını beklediğim durumlardır.

  haktır, hukuktur eyvallah. yaş ortalaması 97 olan topluluğa bir şeyler öğretmeye kalkacak değiliz. ama açıklasınlar şunu. dursun denen yaratık, futbol takımı, diğerlerinin şamar oğlanına dönmüşken, gelenden geçenden 3'er 5'er yiyip ligi en iyi ihtimalle 4. bitirebilirken, ekrem memnun ve ergin ataman gibi iki kulüp efsanesi ortada hiçbir neden yokken kovulmuşken, her şeyden önemlisi kulübün tüm mal varlığı ederinin belki de dörtte birine elden çıkarılırken ve buna rağmen borç katlanırken ibra edildi.

  sayın mustafa cengiz ise sadece 1.5 yılda 2 lig 1 türkiye kupası kazanmışken, borçlar ciddi oranda eritilmişken, kulüp ciddi manada kolej havasına bürünmüşken ibra edilmedi?

  açıklayın şunu yahu? açıklayın biz de bilelim. dursun neden onaylandı da sayın mustafa cengiz onaylanmadı? neymiş bu hak olan şey, açıklayın da biz cahiller de azıcık ışığınızdan yararlanalım.
 • uefa'dan ceza aldıranı ibra edip, uefa'da cezadan kurtaranı ibra etmemektir.

  veresiye satanı ibra edip, peşin satanı ibra etmemektir.

  ekonomik bilançoda zarar rekoru kıranı ibra edip, kar göstereni ibra etmemektir.

  hem mali hem de idari yönden tarihin gelmiş geçmiş en kötü başkanını ve yönetimini ibra edip, mali yönden belki de en başarılı yönetimi takım şampiyonluğa giderken ibra etmemektir.

  kısacası, galatasaray'ın köklü tarihine geçmiş kara bir lekedir ve bu lekeyi de yine ibra edilmeyen yönetim ve gerçek galatasaraylılar temizlemeye çalışmaktadır.
 • ben bunlardan bir kaç tanesini birebir veya gıyaben tanıyorum. bunlar kendi menfaatleri için galatasaray'ı satan bir kaçtan biraz kalabalık bir topluluk. tek dertleri de gercekten menfaatleri ya da egoları. kendilerini bir bok sanan 3-5 tane tip. ya kendilerini camianın sahibi ya da karar mercii falan sanıyorlar bunlar hiç bir şeyi beğenmiyorlar ya da dediğim gibi içerdeki hain abileri bunları sağa sola tatile, karıya kıza falan gönderip cebine 3-5 bir şey koyuyor. işte bunlarda mustafa cengiz'i ibra etmiyor. yani herif kıbrıs'ta cinsel ilişki yaşayıp kumar oynamak için satıyor galatasaray'ı ama kongre üyesi falan.
 • galatasarayimiza ihanet eden bir karardir.

  en son geldigimiz nokta ise daha aci.

  galatasarayi transfer yapamayacak,
  seneye sezon sonu ciddi maddi zarara ugratabilecek bir skandal taleple karsi karsiyayiz.

  biz liseli olmayan gsk uyeleri olarak, cengiz yonetimini mahkemeye veren kisiler hakkinda disiplin kuruluna hitaben imza topluyoruz.

  bize katilmak isteyen uye arkadaslari dm'den bana yonlendirebilirseniz sevinirim.
 • birilerinin galatasaray'ı zerre kadar düşünmediğinin, tamamen kendi çıkarlarının peşinden yürüdüğünün kanıtı.

  ibra etmeyenleri bulun, en son ne zaman maça gittiniz diye sorun, en az yarısı son on yılda bir kereden fazla gitmemiştir.
  çünkü bunların kulüple ilgiisi yok.
  bunların galatasarayla tek ilişkileri dernek statüsünden gelen kolay üyelikle gs'de oy yetkisine sahip olmaları ve bunu kullanmaları.
  galatasaray'a beş kuruş faydaları olmadan, bu büyük markayı sömürmeleri.
  bunların çoğu üstelik fenerbahçe, beşiktaş gibi rakip takımları tutuyor. çünkü gs lisesi okumak, galatasaraylı olmak demek değil.

  mustafa cengiz bir yolunu bulup galatasaraylı olmayan bu kişileri kulüpten ihraç etmeli.
  ve bedava gs lisesi yoluyla üye olanların önünü kapatmalı.
  milyar dolarlık spor kulübü, okul aile birliği üyesi kapasitesindeki kişilerin oyuncağı olamaz.