• 1345
  bütün yönetimlerin seçilmek için ortak yalanı sanırım ''transferleri hemen çözeriz'' lafı. takımın bir ön libero, bir de merkez orta sahaya ihtiyacı olduğu yaklaşık bir yıldır ortada. ne beceriksiz insanlarsınız anlamıyorum ki iki tane adamı kampa yetiştiremiyorsunuz.

  bir de gidiyorlar forvet, sağ açık falan kovalıyorlar hiç yokmuş gibi. yemin ederim çıldırmalık.
 • 1346
  mehmet özbek 'in olayların içine girmesi ve işlere karışmaya başlaması ile erden timur'un yakında rahatsız olduğunu ve futbol yönetiminden uzaklaştığını, ilerleyen dönemde de istifa ettiğini falan duyarız.

  erden timur sayesinde kazandılar bakalım ne zaman satış koyacaklar?

  malum gs yönetimlerinde kendine seçim kazandıranları yarı yolda bırakmak gelenek olmaya başladı.

  özbek brotherslar varken kulüpten beklentisi olanlara üzülüyorum. kendiniz ve akıl sağlığınız için lütfen beklentiyi deniz seviyesine çekin.
 • 1349
  3 tane orta saha (2 tanesi baba) 2 tane de okan hoca’nın istediği bölgelere a kalite transfer yapamayacaklarsa hiç bu işe talip olamaması gereken yönetim. o cüzdanı sallıyorsan o adamlar gelecek, erden timur’u taraftarın önüne atıp arka planda ölü taklidi yapmanı kimse yemez ve unutmaz dursun özbek. zaten taraftarda hiç hoş bir anı bırakmadın en azından sokakta gezerken küfür yemek istemiyorsan ekibinle birlikte bu işi çöz. dursun bey colombus projesi mi yaparsın, gemini projesi yapıp hagi’nin genç halini mi ürettirirsin bilim adamlarına artık ne yaparsan yap. cuma’ya kadar ölü veya diri 2 tane orta saha istiyoruz, bırakın bu ince eleyip sık dokuyoruz mavallarını.
 • 1350
  galatasaray'ın hak ettiği ortalama yönetimdir. bugün batırsın, gitsin; iki seneye bu sefer "fatih terim'le geliyoruz!" der, yine seçimi kazanırlar. galatasaray genel kurulunun seçeceği en iyi başkan bu kadar işte.

  benimse umrumda değil. umarım parası neyse iki katını verip bir sürü iyi topçu alırlar. avrupa'dan men almaları falan da umrumda değil artık. sonuçta denetime tâbi olan a.ş. zarar yazıp ffp koşullarını ihlal etmesin diye derneğe borç yazan mustafa cengiz yönetimi de ibra edilmemişti. sebebi de hâlâ belirsiz.

  galatasaray, içtiği çayın fiyatını takımın başarısından önemli sayanlarındır. ben artık yılda 10 milyon da kazansa yıldız topçu izlemek istiyorum. banane gerisinden?

  ha bu arada gsstore'a da zırnık koklatmam. benim cüzdanım başkanlık makamına layık değil sonuçta.
 • 1351
  kaynak dandik olsa da olsun;
  https://mobile.twitter.com/.../1544058664327282695

  yok çatı yönetim, yok güçlü yönetim, yok şöyle yönetim yok böyle yönetim. twitterda fedaileri bile şimdiden başladı "abi bırak transferi başka sıkıntı çok" falan demeye. aa harbi mi? yoksa enkaz mı devralmışsınız?

  ben hala eleştirmiyorum da böyle olacağı belliydi. yok 30 milyon yok 40 milyon bütçe ile geliyoruz diyip diğer adayı parası yok diye eleştiren kişileri çıkartan yönetim şimdi "abi para veremiyoruz, bankalar birliği" diyorsa gülerim.

  https://youtu.be/YfKDK-yiUCo
 • 1352
  sene olmuş 2022 hâlâ başkanların kulübe para hibe edeceğine inananlar var. bu kasa kolaylığı söylemlerinin seçim malzemesi olduğu aşikardı.
  bunların dışında şu an yönetime yüklenilmesini de çok manalı bulmuyorum. çok sonradan ve geç aday olan bir yönetim, teknik direktör belirsizliği gibi konular tabi ki planlama konusunda sıkıntılar yaşatabilir. şu an atılacak hızlı ve yanlış adımlar yerine yavaş sağlam adımlar her türlü tercihimdir. ayrıca galatasaray'da ne zaman kampa yetişen transfer gördük ki?
App Store'dan indirin Google Play'den alın