• 1333
  transfer konusunda eleştirilmemesi gereken yönetim. dursun özbek'in önceki döneminde tamamen kendisine karşı duran biri olarak söylüyorum bunu.

  dikkat ederseniz avrupa'da bile öyle eskisi gibi büyük transfer hareketleri yok. genel olarak resesyon var zira. kaldı ki galatasaray'ın transfer için çok uğraştığını biliyoruz. oyuncu almak süpermarkete girip raftan ürünü sepete koymaya benzemiyor. ciddi müzakere isteyen bir süreç. bakın çok daha fazla parası olan sevilla bile uefa avrupa ligi'nde en iyi 11'e giren marcao'ya 15 vermemek için haftalardır tok alıcıyı oynuyor.

  erden timur durumu geçtiğimiz günlerde açık bir şekilde anlattı zaten. galatasaray transferler yapacak kimse merak etmesin. önemli olan illa birilerine almak değil, takımın kalitesini yükseltecek ve gelecekte geri dönüşü olan eklemeler yapabilmek.
 • 1334
  yapmış olduğu transferler ümit vaat etmiyor, ödenilen rakamlar burak elmas yönetiminin uyguladığı düşük maaş politikasıyla çelişiyor. zaten kendilerinden hiç umudum yoktu, şaşırtmadılar. üstüne üstlük sezon başından beri 6 numara eksikliğimizi bile bile yönetime gelip, takım kampa başlayalı 1 hafta olmasına rağmen hiçbir girişimde bulunmadılar.

  gerçi bu yönetimin aday olması için seçimin iptal edildiğini unuttum. kendileri şuan yüksek ihtimalle galatasaray arazilerini satmakla meşguller.
App Store'dan indirin Google Play'den alın