• 1321
  dursun bey seçimden önce biz geliyoruz, federasyonu kafanıza göre dizayn edemezsiniz, artık masada biz de varız demişti.

  https://streamable.com/bz3w47

  bunun etkisini tff seçimlerinde gördük, galatasaray nefretiyle yanıp tutuşan, 2 senedir hocaya cezalar yağdıran adamlar yeni listeye giremedi.

  eyüpspor başkanı murat özkaya'nın ise seçildikleri takdirde dursun özbek yönetimine destek olacağı açıklanmıştı. anladığım kadarıyla kazımcan karataş'ın bonservisi için sponsor olmak istediler, ancak bu parayı sponsorluk geliri olarak kulübe soktuğun anda yarısını bankalar birliği alıyor. hem bu sebeple hem de limitimizde bir eksilme yaşanmaması için transferi eyüpspor üzerinden gerçekleştiriyoruz anladığım kadarıyla, illegal bir durum yok. ne demişlerdi, sevgi limit tanımaz.*

  yönetim seçildikleri günden beri çok doğru işler yapıyor. mazbatayı aldıktan bir hafta sonra hoca işini çözdüler, en doğru ismi takımın başına getirdiler. transferde de çok doğru isimler geçiyor. altyapı ve futbol a takım sorumluluğuna da çok doğru bir kararla erden timur getirildi. umarım dursun bey ve ekibi bu çizgisini korur ve bir önceki dönemini bize unutturur.

  https://streamable.com/h091v7
 • 1323
  sezar'ın hakkı sezar'a. hem kazımcan transferinde limitten yemeyip yıllardır istediğimiz alt ligden bir kulubü çıkarlarımıza uygun kullanma işi ile hem de abdülkerim transferinde fenerbahçe ve beşiktaş ile transfer yarışını kazanması ile iyi başladılar.

  taraftar bıkmıştı cengiz ve elmas döneminde fenerbahçe ve beşiktaş'a oyuncu kaptırmaktan. aslında irfan iyi topcu değil, gedson iyiyse niye rize'de oynuyor demekten şizofrene bağlamıştık. taraftar atışmalarını geçiyorum, her yarışı kaybettikce hem doğrudan rakibin güçleniyor hem sen piyasa daraldığı ve o oyuncu da çok vakit kaybettiğin için daha çok para harcıyorsun.

  bedava, yerli mert hakan'ı vergisini ödememek için almadın, sonrasında aynı mevkiiye etebo'lar,assuncao'lar,cica'lar milyonların gitti.

  teşekkür ederim kendilerine, taraftarımızın 'iyi kakaladık' mesajlarını okutmadığı için. bu sene inşallah iyi bir kadro kurulacak, okan hocaya güvenimiz zaten tam.