resim
Dursun Aydın Özbek
Görev:Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:72
Uyruk:Türkiye
 • 8121
  suratından başarısızlık ve beceriksizlik akan başkan adayı. daha adaylığının ikinci gününde erden timur gibi bir ismi elinden kaçırdığı söyleniyor. tabii ilerleyen günler ne getirir orası bilinmez ama kesin olan bir şey varsa başkan olursa bunun yönetimi de fazla sürmeden çatırdar.

  umarım adaylıktan çekilir. adını duyunca bile kan beynime sıçrıyor.
 • 8122
  (bkz: #3380253)

  6 ay yazmıştım. erden bey 6 gün dayanamadı buna.

  kendisinin hatalarından ders aldığına inanmak istemiyorum. eğer söylendiği gibi bu sefer tecrübelenmiş ve hatasız şekilde yönetirse bir kaç yıla kulüp kayyuma devredilir. geçen seferkinde bu yolda ilerlerken baskın seçim aşamasında kulübün modern zamanlardaki en büyük başkanı olan mustafa cengiz oyununu bozdu.

  yine başkan olursa kendisini durdurmak için karşısına çıkacak bir yiğit bulamayabiliriz. karşısında kim varsa oy hakkı olan ona oy versin. çünkü bu sefer çok farklı geliyor.
 • 8123
  gora filmini izleyenler bilir.
  gora'ya komutan logar ateş topu gönderiyor ve kendisi bir düzenek ile onu durdurmaya çalışıyor.
  düzeneğin adı hiper optik vasküler dondurucu.
  ancak pilleri yere saçılıyor ve ateş topu gezegene yaklaşıyor.
  oradan bir mahkum beliriveriyor ve bu gelen felaketi durduracağını söylüyor.
  yanına prensesi alıyor, en güçlü robotu alıyor ve çabuk diyor bana yardım edin.
  o sırada komutan logar prensesi kaptırdığı için sinirli.
  yanındaki yaveri kuna bakıyor logar sinirli ve korku içinde.
  sonra duyulmaması gereken bir söz söylüyor.

  --- alıntı ---
  belki durduramaz.
  --- alıntı ---

  ateş topu durmazsa hepsi ölecek, durursa da prenses elden gidecek.

  içinde bulunduğumuz durum tam olarak bu.
  dursun özbek başkan olursa koca gezegen patlayacak, eşref bey başkan olursa prenses elden gidecek.
  biz de burada tihulu gibi bir cismin yaklaştığını görüyoruz ancak elimizden söylemekten başka bir şey gelmiyor.
 • 8127
  son 30 yılı direkt hatırlıyorum. benim gördüğüm en kötü galatasaray başkanı. rahmetli özhan canaydın, adnan polat'a kötü başkan falan diyorduk, onların en azından doğru yaptığı işler de vardı. daö baştan aşağı skandalları ile zihnimde yer etmiş.

  olur da seçimi kazanırsa yarım bıraktığı kulübü batırma işini tamamlar gibi geliyor bana...
 • 8130
  metin öztürk için dediğim kendisi için de geçerli başkan adayı, sağolsun gelmeden unutanlar için hemen ufak bir başkanlık demo'su hazırlamış ve erden timur'u daha seçilmeden elinden kaçırmış.
  bu arada kendisi florya'yı kaptırmamış mıydı? sonra mustafa cengiz geri aldığını söylemişti.
  ayrıca kulübe haciz yollayan adam, bak düşündükçe sinirlendim, de get arkadaşım ya.
 • 8131
  bu adam tekrar başkan olacağına kulübü kapatalım gitsin. zaten 2-3 sene içinde bizi rezil ederek batıracak. bari bu rezillikleri görmemiş oluruz. ayrıca yok yönetim kurulu çok güçlüymüş, yok parası varmış, yok transfer yapacakmış gibi argümanlarla savunmaya ya da kendini avutmaya çalışan arkadaşlar var. lütfen yapmayın. burak elmas' ta ne olduysa daha beteri yaşayacağımız günler geliyor.
 • 8132
  yönetim kurulu listesinin hiç bir önemi olmayan şahıs. bu kadar rezillikten sonra hala daha bunun başkan olabileceği konuşuluyorsa bizden de bir cacık olmaz. adamdan zor bela paçamızı kurtarmışız yine başımıza doladılar bu vasıfsızları. güçlü yönetim kurulunun da hiç bir anlam ifade etmediğini daha önceleri çok gördük. bir kaç aya kalmaz anlaşmazlıklar başlar, sonunda da koparlar. kulüp yine kaosla skandallarla dolar taşar. hiç şaşmaz bu. bu arada dursun da boş bardaklardan falan su içip bir güzel peşkeşlerini çeker. elimizde donumuzla kalırız ortada.
 • 8133
  büyük galatasaray taraftarının istediği ve hak ettiği başkandır. mustafa cengiz'in ilk transfer döneminden itibaren bugünlerin geleceği belliydi. biz mükemmeliyetçiyiz, diğer takımlara benzemeyiz, karnımız acıkınca çatır çutur başkan yeriz özgüveniyle mevzu buralara geldi. sırada kulübün batışı ve kayyuma devri var. kusura bakmayın bu böyle. yöneticilerin ve futbolcuların 1 hatası varsa taraftarın 5, sosyal medyada az çok takipçisi olan taraftar yöneten ve yönlendiren salakların 10 suçu var.

  gel bakalım dursun beyefendi. bakalım hangi varlıklarımızı parsa parsa satacaksın, kimlere ne paralar ne ayrıcalıklar verilecek, ne beceriksizliklere şahit olacağız 3 senede merakla bekliyorum.
 • 8134
  listesi belli olmuş. erden timur da beklenildiği gibi spotif a.ş'de görev yapacak.

  asil: metin öztürk, niyazi yelkencioğlu, bora ismail bahçetepe, rıza tevfik morova, eray yazgan, levent yaz, ahmet cemal özgörkey, mehmem ismail sarıkaya, mehmet saruhan cıbara, dikran gülmezgil

  yedek: can natan, emir aral, cansu ak, tanur lara yılmaz, cem soylu

  https://www.google.com/...-oldu-SXHBQ974484SXQ
 • 8135
  başkanlık döneminde hazırladığı tabuta son çivileri çakmaya gelen galatasaray taraftarının korkulu rüyası olan otelci. allah'ım biz ne günah işledik de kendisinden hala kurtulamadık anlamadım. iş adamısın, otellerin var işin gücün var başkanlık yaptın yetmedi baskın seçim yapıp kapının önüne koyuldun yine yetmedi 6 ay sonraki seçimde yine aday oldun yine postalandın hala derdin ne adam bu kulüpten bu taraftardan ne istiyorsun da aday oluyorsun. bana hiç normal gelmiyor bu süreç. sanki başka yerlerden destekleniyor yoksa hakikaten bir insan bu kadar yüzsüz olamaz.
 • 8138
  kendisinin geçmiş icraatlarını tekrar hatırlatmakta fayda gördüğüm eski devrik başkan, mevcut başkan adayı.

  galatasaray tarihinde başkanken baskın seçime gidip kaybeden tek kişidir. kasa kolaylığı adı altında kulübe verdiği paraları faiziyle geri almak istemiş, bu hareketiyle bankacılık kanununu ihlal ederek tefecilik suçu işlemiştir. ayrıca içerde kalan paraları yüzünden rahmetli mustafa cengiz başkanın döneminde kulübe haciz mektubu göndermiştir.
 • 8140
  galatasaray gibi büyük bir kulübün başkan adayı dursun özbek olmamalı diye düşünüyorum. eğer olursa emin olun seneye tekrar seçim olur. dursun özbek yönetimiyle kim çalışırsa aynı burak elmas yönetimindeki duruma düşeceklerdir. bunu öngörmek zor değil.

  bu arada kendisinin hiç bir sportif başarısı olmadığı gibi hem futbolda hem de amatör branşlarda galatasaray tarihin en kötü sezonlarını geçirmiştir. duygun yarsuvat döneminde 2014-15 sezonunda zaten şampiyonluğu garantiledik günler sonra dursun özbek başkan seçildi. o yüzden süper lig şampiyonluğunu dursun özbek yönetimiyle kazanmış olmuyoruz. 2017-18 sezonu da mustafa cengiz yönetimiyle kazanılmıştır. galatasaray'ın kaybedecek zamanı kalmadı. galatasaray kendinden emin gerçekçi bir başkanı ve çağı yakalamış bir teknik ekibi hak ediyor.
 • 8143
  sosyal medyadan uzak kalmıştım bu ara iş yoğunluğunda. gerçekten aday olmuş. bu kadarını beklemiyordum. kendisi benim gözümde haindir. ne bir maça giderim, ne de sözlüğe yazarım. kendisinden başka dünya üzerinde kimse yoktu bana bunu yaşatacak.

  ne olursa olsun kendisini benim gözümde kardeşini kulüp üzerinden nemalandıran, transfer skandallarına imza atan, işerken ibrahimovic diye sallayan ve bunu o durumda yalanlamayıp milleti gaza getiren, florya'yı kaybeden, tolga ve serdar aziz gibi düz adamlara 2m euro veren, yüksek maaş dağıtıp kulübün kullanmayacağı adamları kitleyen, aklınca baskın seçim yapıp mustafa cengiz tarafından direkt evine gönderilen, bunu hazmedemeyip görüşeceğiz diye parmak sallayıp daha 5 yıl geçmeden tekrar aday olan biri.

  bu arada kendisini yaptığı transferlerle savunan arkadaşlara tavsiyem f/p hakkında düşünmeleri. kendisini dünya üzerinde nefret ettiğim bir kaç galatasaraylıdan biri. bundan sonra bu kişiyi savunup, burak elmas'a söven arkadaşlar hiç sövmesin. çünkü 5 sene sonra yine güzelleyip zor duruma düşmesinler.

  bu adam o arsaları hükümete vermeye geldi. ilkinde verdi, rahmetli cengiz geri aldı ama bu sefer ikinci cengiz'i de bulamazsınız. galatasaray en son hükümetle anlaşma yaptığında kendini şehrin uzağında otobanın hemen yanında buldu. inşallah genel kurul kendisini bir daha ortaya çıkamamak üzere genel kurula gömer.
 • 8144
  galatasaray’ın yeniden başkan adayı olan eski başkanı. sezon bittiğine göre artık seçimle ilgili de bir şeyler yazayım. odadan birilerini kovduğuna dair dedikodular sayesinde uzun zaman sonra yine mehmet özbek ismini duydum, tüylerim diken diken oldu. kendisi florya’yı (hani burak elmas’ın rahmetli mustafa cengiz’i çok faiz ödüyoruz diye eleştirip sonra galatasaray’ın kurtuluşu dediği proje) yok pahasına emlak konuta veren kişidir. hani daha kolay intihar yöntemleri var derler ya, genel kurul seçecek artık eşref hamamcıoğlu’yla mı öleceğiz yoksa dursun özbek’le mi?