• 7434
    (bkz: riva ve florya soygunu)

    ne oldu lan tırrek! hani florya, riva'dan bağımsız değerlendirilemezdi? hani ikisi için sadece birlikte aksiyon alınabilirdi? galatasaray tarihinin gelmiş geçmiş en beceriksiz ismidir* bu zat. yalnız o biçim de şanslı; mustafa cengiz gibi işi bilen bir adam var neyse ki de herifin ve yönetiminin pislikleri temizlenebiliyor. liseci kafatasçı muşmulalardan biri olsaydı başımızda, kulüp kayyumla komple devlet himayesine geçmişti çoktan.
  • 7436
    riva ve florya'nın el değişimi konusunda, zaten oldukça ucuza giden bir rakamı, bir de karşılığında verilen çeki kırdırarak iyice dip noktaya çekmiş, galatasaray'ı 1 allah kuruşu bile olsa kâra geçireceğim deyip, borç stoğu ve oranını yüzde bilmem kaç artırarak tüy dikmiştir. işin sportif başarısı, teknik durumu bir tarafa, bunlar anlaşılabilir şeyler olabilir; fakat insan yüzünüze baka baka yalan söyleyip, kulübü soyma fikrini kibarca ve dolanlı yoldan anlatıyorsa sizin de anlayış kapasiteniz doluyor ve artık tahammül edemiyorsunuz.

    kendisi galatasaray tarihinin en karanlık kişilerinden birisidir. utanmadan da hala her seçimde yırtık dondan çıkar gibi karşımıza çıkmaktadır.