• 7382
  "bu zamana kadar tüm divan toplantılarını izledim. katılamadım ama izledim. şu anda buradaki sessizliği anlamakta zorluk çekiyorum" minvalinde, divan kurulunu yönetime karşı kışkırtmaya çalışan, her kurduğu cümleyle fenerbahçeli olduğu şüphesini biraz daha güçlendiren tarihin en rezil, en utanç kaynağı başkanı.

  resmen tüm konuşması tahrik etmek ve hatta daha da tehlikelisi yönetimi ima ile devlet kurumları üzerinden tehdit ediyor. böyle bir şey yaşansın da benim gibi kulüp de acı çeksin istiyor.

  eleştirdiği her şeyin en az on misli kendi döneminde yapılmış, o divan kurulu üyeleri arasında en az konuşmaya hakkı olan insandır. gerçekten mide bulandırıyor.
 • 7384
  ali koç, nihat özdemir, tüpçü üçlüsünün en çok özendiği isim.

  herbiri en az dursun özbek kadar bu kulube zarar vermek istiyor ama veremiyor. kulubü içten tüketmek çok daha kolay çünkü. adamların eli kolu bağlı ancak fatih terim'i pdfk'a sevk edip mahrumiyet cezası kestirebiliyorlar. herbirinin hayali bir gün bile olsa dursun özbek'in yerine geçebilmek.
 • 7385
  başkanlığı döneminde galatasaray'ı akıl almaz maddi zararlar uğratmış eski başkan.(!) sırf galatasaray lisesi mezunu diye kulübü uğrattığı zararlar tiyatro seyredilir gibi seyredildi. kendisini ne zaman görsem "paramın faizini verin" temalı dramasını oynuyor.
  mustafa cengiz yönetimi azıcık dirayetli bir yönetim olsaydı bugünden tezi yok alacağı neyse verir kulüp üyeliğinden atardı bu zatı muhteremi. gerçi liseli zihniyet varken mümkün olmaz ama en azından denendi derdik.
  11 eylül 2019 tarihinde yapılan divan kurulunda yaptığı konuşmayı alkışlayanların yaş ortalaması nereden baksan 85 filan, bunlar nereden baksan 20 sene daha yaşarlar. anlayacağınız bir 20 sene daha galatasaray'a içeride rahat yok. bunlar olduğu sürece galatasaray hiçbir zaman feraha kavuşamaz.
 • 7386
  şu sıralar kulüpteki faizli alacaklarını divan kurulunun huzurunda istiyor. bir galatasaray başkanı liseli olmayıp, orada o cümleleri kursun yumurta, domates, ellerine ne geçiyorsa atarlar. alacaklarını istemesi tabii ki hakkı. ancak galatasaray'ı uğrattığı zararı ödemeden, o paranın verilmesine razı değilim. galatasaray başkanlığı sayesinde yaptığı reklamı da 3 yılda 1 milyar lira verse yaptıramaz.

  ''kardeşime ve eşime vasiyetimdir, benim başıma bir şey gelirse; galatasaray yapabildiğiniz her şeyi yapın'' derken meğerse mahkemelerden bahsediyormuş. yazık.

  https://twitter.com/.../1142022910586118144
 • 7389
  11 eylül 2019 tarihli olağan divan kurulu toplantısında kapıya dayanan alacaklı misali "madem ki paramı aldınız beni dinleyeceksiniz" terörü estirmiş, mahkemeye taşıdığı ticari anlaşmazlığı kulübün kürsüsünde sakız misali çiğnemiş, faiz-fatura-ticaret üçgeninde 50 dk konuşmuş, dişe dokunur tek şey söylemeden neden başkan olmaması gerektiğini bininci kez, kulüp başkanı sayın mustafa cengiz ile ağız dalaşına girerek zamanında işgal ettiği makamı bir gün dahi hak etmediğini binbirinci kez ispatlamış kişi.