• 7377
  uğur karakullukçu'nun iddiasına göre otelinde yaptığı toplantılarla mustafa cengiz'in ibra edilmemesi için organizasyonlar yapan adını dahi anmak istemediğim, galatasaray tarihinin en kötü, en vasıfsız ve utanç abidesi başkanı.

  yeniden başkan seçilmek için mi? intikam için mi? yaptı bilmiyorum ama kendisinin adı tarih boyunca hep utançla ve nefretle anılacak.

  (bkz: seni başkan yaptırmayacağız)
 • 7378
  kendisi en hafif tabirle haindir. hakettiği tabirlerle ifade etmem dururmunda pilot olabilirim ki gerek yok zaten aklı selim her galatasaraylı bunun farkındadır. şu mahlukatın ibra olması bir yana dün çıkıp konuşma yapabilmesi bile utanç kaynağıdır. ben aslında bu şahsın başlığına hiçbir şey yazmamayı tercih ederdim ama dün yaşananlardan sonra bu şahıs ile bir tespitimi paylaşmak istedim.
  sene 2016 haziran.. 4. yıldızımızı taktığımız sezonun bitiminden yaklaşık 15 yada 20 gün geçmiş. kuzenim dolayısı ile galatasaray lisesi mezuniyet törenindeyim. neyse klasik bir mezuniyet töreni, diplomalar atıldı kepler atıldı vs.. kep atılmadan önce taze spor kulübü başkanını da kürsüye davet ettiler konuşma yapması için. bu şahsiyetin konuşmasını kelimesi kelimesine hatırlamıyorum ama spor kulübünün lisenin olduğuna dair merkezli bir konuşmaydı. o gün anlamıştım aslında bizi nasıl günlerin beklediğini ve başkanlığı süresince bir saniye olsun yanıltmadı.
  32 yaşındayım ve yaklaşık 20 senedir aktif olarak galatasarayı çok net olarak takip ederim. hafızamda kuvvetlidir bu süreçte çoğu maçın detayını bile hatırlarım. bu süreçte özhan canaydın gibi adnan polat gibi başarısız başkanları da gördüm ve birebir yaşadım ama bunun gibi hainini hiç görmedim. evet özhan başkan, adnan başkan hataları çoktu, çok yanlış yaptılar ama en azından eminim ki hain değillerdi ve galatasaraylılardı. ama bu adamın hain olduğuna eminim..
 • 7379
  bu kulüpte kendisi ve yönetimi ibra edilebiliyorsa, hiç bir ibranın hakkaniyetle yapıldığına beni kimse inandıramaz.
  ve "ibra etme" nin bundan sonra herhangi bir anlamı, hükmü yok benim nazarımda.
  bir insan cahilin önde gideni olsun, kafası hiç çalışmasın, düşünün, elemanın biri çıkıp, kendisi ile ilgili olsun olmasın, her ortamda helallik isteyip duruyor. bir yerden sonra "yahu kardeşim, sen ne ayaksın" diye sormaz mı?
  benim ilk aklıma gelecek "herhalde sağlam vurgun yaptı ki, amcam sürekli helallik istiyor" olurdu.
  sen ne yüzsüzmüşsün be adam..
  düş artık bu kulübün yakasından..
 • 7382
  otelinde mustafa cengiz ibra edilmesin diye toplantılar organize ediliyormuş düzenli olarak. kime fatura edildi acaba ellerindegalatasaray olmayınca bu odalar?

  bak düzenli toplantılar. bu laf çok tehlikeli. amaçları bir halatı birlikte çekmek değil. sadece kaybettikleri iktidarı geri almak. galatasaray'a ne olacağı ise umurlarında değil hiç birinin.

  bir bahane bulup kulüpten ihracı gerek bu galatasaray düşmanının. bana göre beşiktaşlı eşini üye yapması bir disipline sevk sebebi olabilir. yetmiyorsa suratın yağlı denerek de disipline sevki mümkün.
 • 7384
  nasıl bir arsızlık ya? nasıl olabiliyor böylesi benim aklım almıyor. ya bir insan bir ortamda bulunduğunda orada bir nebze rahatsızlık oluyorsa, eski sıcaklık ve samimiyet kayboluyorsa bu insan da bunun farkına vardığında tekrar gitmek istemez. gururu olan, kendisine bir gram saygısı olan her insan bu şekilde davranır. istenmediği yerde bulunmaz.

  milyonlarca insan senden nefret ediyor. tekrar ediyorum, milyonlarca insan senden nefret ediyor. senin acı çeke çeke can vermeni dileyen, sana her gün ah eden, beddua eden milyonlarca insan yarattın.

  hiç mi gururun yok? nasıl bir insansın sen? sen nesin? inan ki, aldığınız bunca vebal tek tek burnunuzdan gelecek.
 • 7385
  kafası hiç mi çalışmıyor, anlayamadığım eski başkan. taraftar başkanlığın altındaki tüm kirli çamaşırlardan haberdar oldu. en son işler otellerini arayıp tacize kadar gitti. sen şimdi tekrar seçilmene taraftar izin verecek mi sanıyorsun? stada girebileceğine inanıyor musun?

  taraftar iki transfere kanar sanıyorsan bu iş faciayla biter bay özbek, sana tavsiyem saklandığın deliğe geri dönmen. hatta mümkünse hiç çıkma.
 • 7386
  aday olursa galatasaray başkanı olabilecek kişi. liseliler kendisini istiyor bu açık. karşısına da rakip olarak çıkacak kimse yok. ayrıca bazı arkadaşlar taraftar filan demiş hangi taraftar ? ultraslan mı sucuk ekmekle mi protesto edecekler. kendisi tamamen şansa başkanlıktan gitti. 2 seçim kaybetti oda tamamen bir anlık karışıklıkla. rakip olmazsa sağlam direk seçilir.