• 6270
    ben kendisinin yerinde olsam, bu yaptıkları ayyuka çıkmışken, bir daha insan yüzüne bakamam. ne yüzle divanda konuşup, savunma yapacak bilemiyorum. neyi nasıl savunacak, onu da bilemiyorum. ama bu memlekette yapılan hataların bedelinin ödenmesi zamanı çoktan geldi de geçiyor bile artık. kimin lafıydı unuttum: “bu ülkede herşey olabilirsiniz, ama asla rezil olamazsınız.”
  • 6271
    kendisini ilk gördüğümde "bu adamda bir nane var" demiştim kendi kendime. sağ olsun haksız çıkarmadı. şutlandığından beri krizlerin ardı arkası kesilmiyor. 7 aydır futbolculara maaş ödemesi yapılmaması ne demek yahu! basketbol oyuncuları isteseler şuan serbest kalabilirlermiş. transferlerdeki usulsüzlüklerden bahsetmiyorum bile! daha başka bilmediğimiz başka ne dolaplar döndürmüştür. başkan seçildiğinden beri yalan makinesine dönüştür resmen. hadi o söylediği yalanları geçtik kulüpten dehşet para kaldırdığı konuşuluyor. gayrimenkul satışları incelenir mi, bu yeni yönetim bu konunun üstüne ne kadar gider bilinmez. ancak gerçek şu ki eğer kulüpten bir kuruş boğazından geçtiyse ben bir taraftar olarak helal etmiyorum! eğer mali kongrede ibra edilirse o üyelere de yazıklar olsun!
  • 6273
    bakın, teeee duygun yarsuvat döneminde 2015'in şubat sonu veya mart başı gibi, yani seçime daha 2-3 ay kala ntvspor'da bir programda ali dürüst ve a.albayrak röportaj veriyorlardı. bu da vardı aralarında ama bu 3. plandaydı. zaten genel olarak sorular dürüst ve albayrak'a sorulmuş buna da kafa sallamaktan başka iş düşmemişti.

    o gün bu röportajı sırf bunu gözlemlemek için izlemiştim. zira başkan adaylığı ufaktan dile getiriliyordu ve başka da doğru dürüst aday çıkmamıştı. bir bakayım dedim geleceğimizin başkanı nasıl bir adam. daha o gün notunu vermiş, bu heriften galatasaray'a başkan falan olmaz demiştim. inşallah genel kurul adam akıllı birini bulur bunu seçmez demiştim. herifin vücut dili daha o gün bas bas bağırıyordu benden bir bok olmaz diye. olmadı nitekim....