• 251
    (bkz: #2959266)

    hakkında yazdığım entry, tek ofsayt entrym olan futbolcu. mesajlarla da, cevap niteliğindeki entrylerle de ad hominemdurumuna çok denk geldim. dorukhan’ı beğenmeyen futbol izlemesin falanlara geldi iş ki, bahsetmek istediğim bu değil.

    sözleşmesinin son senesindeki dorukhan için 3 verelim alalım, 5 verelim alalım diyen yazarlar görüyorum. belki ben altyapı oyuncularıyla kıyaslayarak abartmış olabilirim ama bizim geçen sezon* 4 milyon tl imza parası, günümüz kuruyla yaklaşık 450 bin euro karşılığında transfer ettiğimiz taylan’ın şu an oynadığı futbolu dorukhan kariyerinin hiçbir evresinde oynamadı, şu an sakatlık dönüşünde olduğu için bir süre rüyasında bile göremeyebilir hatta. demek istediğim tam olarak buydu, orta sahada hamallık yapacak, çok koşup sıkı baskı uygulayacak ve ayakları standardın üstündeki birçok futbolcu dorukhan’ın en formda olduğu dönem yaptıklarını yapabilirdi ve yaptı da. kadroya giremeyen taylan’ın ne seviyeye geldiği hepimize ders olsun ve komşunun tavuğunu kaz görmeyi artık bırakalım lütfen.

    dorukhan kötü futbolcu değil ama uğruna büyük paralar harcanacak bir futbolcu da değil, bonservisini eline alabiliyorsa gelsin topunu oynasın seve seve izleyelim.