resim
Domènec Torrent Font
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:60
Uyruk:İspanya
 • 3268
  pasla çıkış konusunda çok çok iyi hocaydi. resital gibi paslaşmalar sonunda çok güzel goller de izledik. ben kendi adıma kendisini eleştirdiğim hususları önceki entrylerimde yazdım ancak futbolu bilmiyor, çok kötü hoca demek futbolun ilmine terstir. bu seneki kadro ile taktigini çok başarılı izletebilirdi bize. elinde beni sinir edecek babel, soso gibi adamlar olmadan hem de. yolu açık olsun tekrar tekrar.

  edit: öncelikle çok bilmiş arkadaşlara şunu belirtmeliyim. kendisi hakkında kaybedilmiş maçtan sonra yazmış olmamın sebebi dün performansını beğenmediğim kerem'in geçen seneki videolarını izlememdir. üstün körü maçları izlememek ve her kötü oynayan oyuncuyu direk sallandirmamak için bunu ve benzeri tespitleri yapıyorum. size de tavsiye ederim. şeytanın avukatlığı mi dersiniz yoksa vicdanı olan biri mi dersiniz torrent'e teknik direktör değildi demek ayıptır. ha torrent'in de fatih terim'in de oynattığı oyunu beğenmiyorum. ama futbolu bilmiyor demem. geçen sene onlarca kişi bir dünya hata yaptı. seçilen başkandan yönetimine ve fatih hocaya kadar herkes bir dünya hata yaptı. ama hoşumuza gitti tüm günahları bizden olmayana yükleyip göndermek. devre arası fatih hoca başkasının yerine gelseydi eminim 'bu oyuncuları o almadı bi yaz transfer döneminden sonra görelim' derdiniz ki ben de derdim. ama mesele bizden olmayan biri olunca hiç toleransimiz yok. şampiyon yapan hocayı bile göndermiş bir takım olarak zirvemiz o olduğu için bu yaptıklarımız yabancı gelmiyor. bartuğ gibi genç oyuncuların kaçması meselesinde de suçu en az olan kişiye yıkmak da benim vicdanımın kaldiracagi bir şey değil. çok masumane bir entry girdim ki geçen sene taylan,babel,berkan gibi adamlarla o oyunu oynamaya çalışan adama bu seneki kadroyu verseydik dedim sadece. yahu ne kinmiş be arkadaş sizdeki hayret! ama merak etmeyin her maglubiyetten sonra kendisi hakkında entry girmeye karar verdim. hem siz ofsayt yaparak tatmin olursunuz hem de ben sizin bakış açınızdan şeytanın avukatlığını yapmış olurum.
 • 3269
  tüm liglerde sezonlar başladı ama bu arkadaşın hala bir kulübü yok? bu über taktisyen'e kendi ülkesi ispanya'nın orta sıra veya altı takımlarından bile teklif gelmemesinin sebebi nedir merak ediyorum. aslında cevap belli teknik direktör olmadığı için.

  ömrü yardımcı antrenörlükle geçmiş biridir o kadar. bu tarz isimleri galatasaray'ın başına getirip hayatında hiçbir takımdan kazanamayacağı paraları kazandıranlara ne söylesek az gelir.
 • 3272
  galatasaray'dan adeta kapı dışarı edilen çalıştırıcı, yardımcı antrenör.

  bırakın futbol oynatmayı, bir çok genç oyuncunun galatasaray'dan ayrılmasına sebep olmuştur. bartuğ gibi morutan gibi.

  bu şahsı teknik adam diye bir takım başına ancak burak elmas yönetimi gibi bir yönetim getirebilir. onun dışında ben ispanya alt liglerinde dahi görev alabileceğini düşünmüyorum.
 • 3274
  3-4 ay öncesine kadar muhtemelen çoğunluğu yaşı küçük galatasaray sözlük yazarlarının büyük teveccühüne sahip olan yardımcı antrenör.

  galatasaray sözlük galatasaray taraftarının ekşi sözlüğü gibi bir yer oldu çıktı maalesef. çevremde torrent'i destekleyen, inanan, güvenen 1 tane adam bulamazken burada haftanın en beğenilenlerinin %75 ini tek başına dolduruyordu.

  daha önce de dediğim gibi 40 yaşında pep guardiola'nın yanından gelse sabredilirdi. ama adam 60 yaşında doğru dürüst a takım çalıştırmamış. galatasaray'ı ne zannediyor bazı taraftarlar anlamıyorum. buraya her ne kadar istenileni veremese de şampiyonlar ligi şampiyonu apoletli frank rijkaard geldi. pep'in yardımcısı kim allah aşkına.

  çok şükür kısa bir kabus olarak geçti gitti.
 • 3275
  barcelona eşleşmesinden iyi mücadele ile çıkmış, darmadağın bir takım ve sıkışık fikstürde beşiktaş, çaykur rizespor gibi can sıkıcı takımlara gereken cevabı vermiştir. içeride de fena performans sergilemeyip, 2’si ilk geldiği dönem üst üste olmak üzere (biri taylan’ın verdiği trabzonspor maçı, diğeri orta sahanın komple cezalı olduğu kasımpaşa maçı), sadece 3 yenilgi almıştı. fenerbahçe ve sivasspor maçları sonu oldu. takımın darmadağın durumda olduğu, yönetimin olmadığı, taraftarın sırt çevirdiği yerde. gerisi lafı güzaf.

  ha bir de, morutan, cicaldau’yu falan oynatmadığı, aklımdaki oyun için birkaç oyuncu takviyesi gerek dediği için vatan haini ilan edilmediği kalmıştı.
 • 3276
  galatasaray taraftarı için giden teknik direktör dünyanın en iyi teknik direktörüdür ama mevcut görevinin başındaki teknik direktör ise dünyanın en kötü teknik direktörüdür. okan buruk’un dünyanın en iyi teknik direktörlüğü sıralamasında ışık hızında yol alması için galatasaray’dan kendi isteği veya kovularak ayrılması gerekmektedir.
  başlıkta ismi geçen spor camiasındaki kişi ise ömr-ü hayatında çok kısa süreler teknik direktörlük yapmış olmasına rağmen bahsettiğim durum sebebiyle dünyanın sayılı teknik direktörleri arasında görülmektedir galatasaray taraftarı yani bizler tarafından.
 • 3278
  hangi takıma gidip nasıl performans göstereceğini merakla bekliyoruz. ben dahil kendisini istemeyenlere cevabı yaptığı işle versin de boşuna atıp tutmayalım arkasından. cv'sinde pep'in adı galatasaray'ın başında burak elmas olmasaydı adını türkiye'de kimse bilmeden hayata veda edip giden sıradan insanlardan biri olacaktı. artık galatasaray'lının konusu olmamalıdır. kendisine göre anasının ak sütü gibi helal olan sözleşme fesih bedeline güvenip, dünyanın hangi güzel köşesinde tatil yapıyordur kim bilir.
 • 3279
  kendisi galatasaray sözlük bağımlılığımı biraz olsun azaltmama vesile olmustur. galatasaray'a katkısı olmadi ama benim uretkenligime oldu. *

  şöyle ki; 2022 yılı martın ikinci haftası burada öyle bir şölen havası, öyle entryler uçuştu ki şampiyonlar ligi alsak bu seviyeye gelmezdi muhtemelen. o zamanki haftanın en beğenilen entryleri emre özcan tarzı futbol için otorite olmalıydı. tersten otorite. vallahi aklıma geldikçe gülüyorum. benzer öngörüleri bir hüsnü mahalli'nin suriye tahmininde bir de aşağıdaki tweet'te görmüştüm. *

  https://twitter.com/...TurTv-Ex_2g&s=19
App Store'dan indirin Google Play'den alın