resim
Domènec Torrent Font
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:59
Uyruk:İspanya
 • 3022
  bazen aziz yıldırım tarzı yöneticiliğin de gerekli olduğunu hatırlatan sözde teknik direktör. adam hedefsiz kalmış takımda gençler yerine seneye gidecek adamları mı oynatmaya çalışıyor yönetim mobbing yapsın o zaman. burası türkiye kimse kusura bakmasın. ortada yönetim diye bir şey olmadığı için bu sözde hocaya da şunları şunları oynatmayacaksın diyecek kimse yok maalesef. torrent yüzünden rahat son 10 maçımızı ne canlı izledim ne özetini izledim. 15 senedir canlı izlemediği 10 maç ancak olan beni bu kıvama getirdi tebrik ediyorum kendisini.
 • 3023
  galatasaray’ın başında çoğunluğu iyi olmak üzere çok hoca gördüm.
  kötü olanlara bile destek verdik, en yakın örneği riekerink’tir.
  çünkü bizim büyüklerimizden kapalı’da öğrendiğimiz buydu.
  fatih hoca gitti bu arkadaş geldi.
  o gün galatasaray’ın selameti için her şeyi bir kenara bırakıp bu arkadaşa destek verdim.
  ıslıklandığı zaman kızdım, çünkü aynı şeyler kimi zaman mancini’ye de yapılmıştı.
  ben kişisel olarak 2023 genel seçimlerine kadar beklentimi sıfıra indirmiş durumdayım.
  o yüzden bu arkadaşın 2023 haziran’ına kadar takımın başında kalmasını bile istedim.
  ta ki 26 mart 2022 tarihinde yapılan ve burak elmas’ın ibra edilmediği mali genel kurula kadar.
  o günden sonra bu arkadaşın içinden sonra kötü bir insan çıktı.
  burada başkan adayları da bence biraz acele ettiler bazı şeyler için ama yine de ne olursa olsun kendisinin yaptığı şeyleri normal göstermez.
  bak bütün her şeyi bir kenara koyuyorum, azıcık futbol ruhunu bilen biri arda turan’ı dün akşam* 5 dakika da olsa sahaya atardı.
  teknik taktik vs filan geçeceksiniz bir zahmet.
  dün akşam basın toplantısında yunus’u övmüş, ulan senin elinde de benzer tarzda genç oyuncular var.
  oynatıp geliştirseydin işte, elini kolunu bağlayan mı vardı?
  ben bu arkadaşın genç oyuncuları geliştireceğini düşünüyordum ama böyle kalbi olan bir adam genç oyunculara ruhen dokunamaz.
  bir genç oyuncuya futbolun temel felsefelerini öğretebilirsiniz belki ama kalbine dokunamazsanız eksik kalır.
  en nihayetinde karşınızdaki insan ve sizin ona davranışınız onu çok etkiler.
  bizim 5 milyon euro yatırım yaptığımız adamı resmen mental olarak yerin dibine soktu.
  bide utanmadan kalkmış yunus çok iyi oyuncu diyor.
  maç sonu açıklamalarında “yeni seçilecek başkan bizimle konuşmak zorunda” demiş.
  bak ben başkan olacak olsam bununla muhatap bile olmadan hesaplayın tazminatını, kovun gitsin derim.

  edit: devrik cümle düzeltme
 • 3024
  topa sahip olma oyununu oynamaya çalışan, ancak ne hikmetse takımın başında çıktığı her maçta dandanakan savaşı çıkaran teknik direktör. bu oyunun temel felsefesi, top ne kadar bizde kalırsa, o kadar az gol yeriz değil mi?

  https://twitter.com/.../1205896224391467010
  kendisi bu videoyu paylaştığına göre, videoyu anlamlı bulmuş. içerisindeki bütün cümlelerin önüne 'not' ekleyerek izleyin.* ne kadar mantıksız geliyor değil mi?
 • 3026
  dünkü maçta (bkz: 16 mayıs 2022 galatasaray adana demirspor maçı) stadyumdaydım. uzun zamandır ilk kez takımımızla ilgili birisini protesto etmemiştim. torrent denen beyefendiyi o kadar içten ıslıkladım ki yanımda olsa neler yapardım bilemiyorum. takımda geleceği olmayan oyunculara yer verip, geleceğimizi oluşturacak oyunculara 1 dakika bile süre vermeyen kötü niyetli bu adam inşallah bir an önce defolup gider. burak elmas ve ışıtan gün de kına yaksın
 • 3027
  sahibinin sesidir. gelir gelmez ''bu takım idman yapmıyor'' diye bir şey atıldı ortaya sonra ''bu ülkede kimse taktik konuşmuyor herkes motivasyon konuşuyor'' demecini verdi şimdi ise ''dürüst olan herkes, burada neyin neden olduğunu biliyor. cesur olup anlatsınlar. her gelen antrenör neden yakılıyor, herkes çok iyi biliyor. bazıları 'kulüp bana ait.' diyerek hata yapıyor. kimse bu kulüpten büyük değildir. kulüp, taraftara aittir'' demiş.

  bunları buna kim üfürüyor bilmiyorum ama söylediklerinin altı o kadar boş ki... idman konusu mesela topu verdiğimiz 7 mayıs 2022 başakşehir galatasaray maçında rakipten daha az koştuk. ne idman yaptırmışsın be... pulgar geldikten haftalar sonra 11 oyuncusu oldu fiziken hazır olmadığı için. keşke seninle birlikte senelik maliyeti milyon euroları bulan ama gijon'u 3. lige düşürecek kadar değersiz yardımcıların ve sen bir program hazırlasaydınız.

  takımı defans ve orta saha olarak ikiye ayıran adamla neyin taktiğini konuşacağız ? berkan'ı müller gibi oynatan adamsın sen. ilk geldiğinde ömer'i aanholt yerine oynatıyordun neyi konuşacağız seninle ?

  bu hafta ise galatasaray taraftarının karşılaştırdığı adam fatih terim. evet terim galatasaray'dan büyük değildir ve kimsenin böyle iddası yok ama hepinizi toplasanız terim'in çeyreği etmezsiniz. inanmayan başarılarına açıp bakabilir.
 • 3028
  yıllardır olduğu gibi, galatasarayın başına gelen her teknik direktörün 4-5 hafta sonra yakalandığı saçmalama sendromuna yakalanmış katalan teknik direktör.

  ben kendimi bildim bileli bu değişmez; skibbe, rijkaard, mancini, tudor, prandelli...
  en son ya prandelli ya da mancini sneijder'i ön libero oynatıyordu ya...

  hepsi bir süre sonra kadroda öyle saçma tercihler, öyle saçma taktikler yaptılar ki artık ben galatasaray teknik direktörlük koltuğunun lanetli olduğunu ciddi ciddi düşünmeye başladım.
 • 3030
  kaşlarımızın arasından vuran dome dome hocamız. yine alakasız alakasız işler peşinde koşmuş. adam taraftarı çıldırtmaya yeminli.16 mayıs 2022 galatasaray adana demirspor maçında nasıl bir saha içi planlaması yaptı? bu sene gerçekten sınanma yılı. ben hiç sıralamaya falan üzülmüyorum ama genç oyuncu çıkarma projesinden sözleşmesi biten babel çıkmasına üzülüyorum. muhtemelen antalya hocamıza güzel bir veda için hazırlanıyor, işimiz zor.