• 33
  süper ligde süre alan genç kaleci. siz bir genç kaleci olsanız süper ligde sürekli süre almayı mı yoksa gelip muslera arkasında oturmayı mı tercih edersiniz ? bu saatten sonra muslera'nın arkasına güvenilecek bir yaşlı yerli ve şu andan anlaşılmış ancak başka bir takımda oynayan, muslera bıraktığında hemen alabileceğimiz genç bir yerli düşünmeliyiz.
 • 34
  medyamızın altay ve uğurcan çakırdan sonraki yeni şişirmesi. türkiye’de kalecilik sadece kurtarış yeteneği nispetiyle yapıldığından geriden oyun kurmaya uygun, topa hükmedebilen, oyunu okuyabilen sezgi gibi diğer melekelere pek itibar edildiğini düşünmüyorum. eskaza bir penaltı kurtaran kaleci takip eden en az 2 sezon boyunca overrated övgülere mazhar oluyor nedense. ilgil genç arkadaşımız için yapılan yorumları da oldukça sığ ve kulaktan dolma bulduğumu söylemek istiyorum.
 • 35
  potansiyeli yüksek kaleci.

  sözleşmesi 2025 yılında bitiyor. sözleşme bitsin de alalım bu sebeple olmaz. başkanları geçen sezon ile birlikte çok itici bir kadın. ama madem futbolda duygusallığa yer yok elimizden gelen hamleyi yapmalıyız.

  kabul edilir edilmez bilinmez ama irfan kahveci' nin bu paralar ettiği, berkan kutlu'ya istenen miktarlar ortada iken kimse tutup da yıldız adayı kalecisini ucuza bırakmaz. ustleik avrupa'dan da izleyeni varsa..

  2 milyon nakit taksitli ödemek şartıyla önümüzdeki iki sene içerisinde 2 milyon euro daha. kadroda düşünmediğin ya da yedek seviyesinde 1-2 altyapı oyuncusu. bir de 2 sene boyunca ( muslera'nın sözleşmesi bitene kadar) kayserispor'da kariyerie devam etmesi.

  iki taraf içinde çok ama çok makul bir anlaşma. kayserispor para kazanmış oluyor, üstüne oyuncu alıyor bonservis ödemeden. sen de muslera sonrası karanlık dönem için geleceği çok parlak bir oyuncu kazanmış oluyorsun.