• 405
  boruyu musteriye geciren uygulama hemde senelerdir.

  ha tek mac mi almak istedin utanmadan 15 dollar veya 15 avro istiyor senden.

  be aleksandr amisulashvili be alen boksic be utanmazlar yani adamlar tek mac icin 15 avro x 6 tl desek = 90 lira istiyor tek mac icin, ya arkadas bu ulkenin devleti yok mu ? bu ulkenin denetleme kurulu yok mu bunlari ? ya arkadas nasil bir ulkedeyiz anlamis degilim. 90 lira ne lan ? hemde sd kalitesinde onuda gectim yarisi donarak ve geriden gelerek gelen bir online izleme firsati icin.

  digiturku iptal ettim, iptv aldim kacak yollar ile ulker link iciyorum felan gitmiyor soguk soguk bazen bitiyor takiliyor ama olsun digiturke para vermem daha 10 senede iyi para kazandirdim.
 • 407
  kalabalık bir muhitte oturuyorum. çevrede kafeler mevcut. maç yayını da yapıyorlar. bir ara satın aldım, çok pişman oldum. açıyorum maçı, izlemeye başlıyorum, dışarıda gürültü kıyamet gol sesleri, 2 dakika geçiyor, gol izliyorum. kapıyı bacayı kapatıp, kulağımda kulaklık, sesi sonuna kadar dayayıp izlemek zorunda kalıyordum. arkadaş iptv'den yayın alıyor, aynı gecikme sorunu onda da var ama görüntü fhd. cam gibi maç izliyor. eee, olanca parayı hem geç hem de düşük kalite için mi ödeyeceğim? kaçak yayına yönlendiren biraz da bu durum değil mi?

  ücretinin hakkını vermediğini düşündüğüm platformdur digitürk play. yayın politikalarını gözden geçirmeliler.
 • 409
  digitürk play'in 2019 yılında yapamadıkları:

  - 720p/1080p yayın
  - düşük gecikme süresi
  - istikrarlı yayın
  - kaliteli kullanıcı arayüzü

  digitürk play'in 2019 yılında yapabildikleri:

  - ciddi bir meblayı çöpe atmanızı sağlamak
  - kellik
  - sinir
  - stres

  aklı olan bir insan bu garabet "hizmete" para vermez. tek çareniz bu bile olsa gene de vermeyin, o derece kötü.
 • 410
  kardeşim de marke’ nin bir çekilişinden yıllık üyelik kazandı. evet... çamur gibidir, arada kesilir, geriden gelir. bedava olmasına rağmen uydulu digiturk alasım var. ancak boykottayım. kanalları olan beinsport yayınlarını daha tarafsız ve kaliteli hale getirmediği sürece mümkün değil o paraları kendilerine vermem.

  alsam alsam şampiyonlar ligi ve uluslararası ligleri yayınlayan paketini belki ama belki alırım. ya da çok iyi bir bilgisayar da alabilirim yahu! neticede acestream, sopcast gibi herkesin şikayet ettiği programların cam gibi yayınları oluyor. alın size bir fikir daha...

  zaten bu çağda futbol izlemek için para vermek de ne bileyim fazla lüks değil mi yahu?