• 6605
  her sampiyonlar ligi kura cekiminde juventus'un kurasi cekilirken kamera juventus'lu yoneticilere gelir ve artik asina oldugumuz sekilde orada hep pavel nedved'i gorursunuz ya, galatasaray'in kurasi cekilirken de orada galatasaray'i temsilen gülen bir didier drogba'yi dusunuyorum... neyse hayal kurmayalim simdi.
 • 6606
  bu gözler çok futbolcu gördü bir sözüyle gündem olan. resmen deve gibi isimlerdi bunlar ama bir atasözü de der ki deveden büyük fil var.
  (bkz: parçalı fil)

  bu adamın nasihatini dinlemeyecek bir tane afrika kökenli futbolcu yok dünya'da. salah biraz zor ama sadio mane'ye bile galatasaray'a git dese mane o akşam yatağa girdiğinde bu sözleri bir düşünür. en azından düşünür. galatasaray çatısı altında çalışmasını çok istiyorum ama bu istek sadece çıkarcı bir istek değil. kendisini çok sevdiğim için bunu istiyorum. koskoca mazimizde galatasaray'a gelmiş en büyük üç bilemedin beş isimden biridir hagi ve derwall ile birlikte. şans, drogba'yı canlı canlı da izledik dünya gözüyle.
 • 6607
  ancak kulüp satılırsa sürekli çalışacağı şekilde galatasaray'a gelir. onun dışında her başkan, teknik direktör değiştirildiğinde herkes kendi adamını getiriyor buraya. ya da yöneticiler reklamlarını yapamadıkları için milletin başını yiyor.

  başkan değişse fatih hocayı liselilerin tutacağının garantisi var mı? bizim şu anki yapımızla bize gelmesi falan çok zor.
 • 6609
  seri transferinde kendisinin payı çok büyüktür. özellikle milan ve birçok takım istiyorken bizi seçmesinin yuzde 50'lik kısmı drogba'dır. kalan yuzdeyi şampiyonlar ligi ve yönetim olarak paylaştırabiliriz. teşekkürler kral. biz seni sevdik sen de bizi sevdin. bir gün belki yeniden buluşuruz.
 • 6610
  bir dönemin vizyon transferi olan parçalı sevdalısı futbolcu.

  transferde ara ara böyle şeyler serpiştireceksin araya işte. galatasaray ‘ın reklama elbet ihtiyacı yok ancak futbolun tanrı’ları bir çok kişiyi etkiliyor. transferler kolaylaşıyor.

  ne güzel şeydi seni bu forma altında mızrağını saplarken görmek.