• 6599
  jean michael seri'nin transferinde çok katkısı olduğunu düşündüğüm aslan parçası.

  keşke kendisi kulüp için idari menajer - sportif direktör yardımcısı gibi hocayı ezmeyecek bir konumda olsa, fatih hocayla konuyu görüşüp transfer görüşmelerine gitse. pazarlık kısmını, oyuncuyu ikna kısmını halletse ne güzel olur...
 • 6600
  bir futbol efsanesi. hatırlarsınız bizde oynarken fenerbahçeli taraftarların bir ırkçılık meselesi vardı. bu adamın twitter ya da instagram üzerinden yaptığı tek bir paylaşım ile dünya kamuoyunda birsürü gazete haberdar olmuş ve gündemlerine almıştı.

  demem o ki etki gücü çok yüksek bir adam. olur da herhangi bir şekilde göreve gelirse yabancı futbolcuların bize olan bakışını çok pozitif etkileyecektir.
 • 6602
  düşünün afrika ülkelerinde oynayan veya afrika kökenli bir futbolcusun, galatasaray’ın seni transfer etme durumu var fakat kafanda bazı soru işaretleri var ve transfer görüşmesine (bkz: didier drogba) geliyor.
  1- kafanda soru işareti kalır mı ?
  2- abi giderken bende geleyim mi dersin.

  adam ülkesinde savaş bitiriyor, değil oyuncu kabilesini alır getirir amk. en az 3 dil bilmesi de cabası.
 • 6603
  formamizi giyen en ozel futbolculardan biri, bu kesin. eger bahsedildigi gibi seri icin referans da olduysa, sonunda adam akilli bir is yapmisiz demektir. bu saate kadar boyle bir isimden yararlanmamamiz hata zaten. adamla kariyerinin sonunda bile olsa hatri sayilir bir guzel hatira yakaladik. belki buraya hic o gozle gelmemesine ragmen, bambaska bir hikayesi oldu onun da, ve gordugumuz kadariyla ciddi deger veriyor kulubumuze, taraftarimiza. karin doyuracak seylerde de kullanmak gerekiyor drogba'nin ismini ve sayginligini. daha once de yazmistim, en basitinden sampiyonlar ligi kuralarinda benfica'nin temsilcisi rui costa, juventus'un temsilcisi bir cek cumhuriyetli oyuncu nedved. futbolsever olarak ben bile bu adamlarin yuzunu gorunce mutlu oluyorum, tanimadigim bir is adami vs yerine. bu ise biz hic onem vermedik, vermiyoruz. avustralya'nin en buyuk oyuncularindan kewell ile muazzam iliskimiz vardi, isvec'ten elmander ile vardi, kamerun'dan song ile. bu adamlarin daha sonra bu iliskileri kullanabilecegimiz bir ortamini bulamadik. afrika'nin gelmis gecmis en buyuk oyuncusu olan drogba'yi bari en azindan boyle islerde kullanalim be arkadas.