• 24
  harika bir imkan sağlayan sözlük özelliği.

  sözlükte 3000000'u aşkın entry var. her entry değerlidir muhakkak ama öyle entryler var ki gerçekten her okuyana değer katıyor.

  bir entry çok eskiden yazılmış ve siz o zaman yazar değildiniz. haliyle göremediniz; meraklı bir yazar değilseniz ve geçmiş entryleri okumak gibi bir huyunuz yoksa da bu kıymetli entrye denk gelmeniz zor.

  oysa siz bu entrylerden mahrum kalmayın diye var işte bu destan yazdığı entry'leri. bir yazarın profiline girdiğinizde oylanmış ve birçokları tarafından beğenilerek destan sıfatı verilmiş entrylere kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor; hele de benim gibi sözlük formatı ile geç tanışan bir yazar veya okursanız.

  canınız mı sıkılıyor; girin rastgele bir yazarın profiline. destan yazdığı entry'leri sizi bekliyor. bu şekilde çok eğlendiğim de oldu çok şey öğrendiğim de, müthiş arşivsel nitelikte entrylere de denk geldim ama hiç boşuna okumuş hissine kapılmadım.

  işte bu yüzden entryleri oylamak çok mühim! oylayın ve sizden sonrakilere de ulaşmasını sağlayın!

  edit: bildiğim kadarıyla belli bir uzunluğun üzerinde olup belirli bir beğenilme oranına ulaşan entrylerin bulunduğu bir sınıflama. daha kısa entryler en beğenilen entryler'i sınıfına giriyor. daha kesin bir bilgi gelirse editlerim tekrar. güzel yazarların güzel entrylerine ulaşmamı kolaylaştırdığı için varlığından oldukça memnunum.