• 247
    hikmet karaman gibi öyle ya da böyle bu ligin piri olmuş bir teknik adam dururken teknik adamlık pozisyonuna türbülent’i getirerek kendi tabutuna çiviyi çakmıştır. türbülent’in süper ligde en son çalıştırdığı takım gaziantepspor olması her şeyi açıklar nitelikte. şimdiden allah rahmet eylesin.

    edit: itiraz geldi, türbülent’in en son çalıştırdığı takım kayseriymiş. o kadar az süre aldı ki tamamen aklımdan çıkmış. ben yarattığı tahribat açısından antep’i örnek verdim aslında. buca ve antep takımlarına yaptıkları ortada. gerçi kayseri de şu an bataklıkta debeleniyor. herif resmen wuhan virüsü gibi aq. nereye uğrasa tahrip edip skib bırakıyor ):
  • 248
    takımın başına bülent uygun‘u getirerek bu sezon olmasa bile gelecek sezon küme düşmeyi garantilemiş takımdır. işin anlamadığım noktası şu; ben inşaat mühendisiyim, bir kamu kurumunda çalışıyorum. o kadar bunaldım o kadar bunaldım ki bir şantiyede veya statik proje çiziminde çalışmak istiyorum. başvurduğum firmalar baştan ayağa elli tane soru soruyorlar. teslim edecekleri projeler taş çatlasın 2-3 milyon lira, verecekleri maaş en fazla sekiz bin lira. ama bende bir başarı görmek istiyorlar. peki bu kulüpler milyon dolarlık takımları milyon dolarlık projelerin peşinde koşarken hiç mi sormuyorlar veya görmüyorlar bu antrenörün başarısı ne diye ? bülent uygun’un antrenörlük hayatındaki başarısı ne ? sivas’ın tarihteki en iyi kadrosunu ikinci yapmak mı ? bu kadro kendi kadro mühendisliğinin eseri miydi ? bülent uygun değişen futbola ne kadar uyum sağladı ? son çalıştırdığı takımları nerelere getirdi ? ben bu işin içinde siyaset olduğunu düşünüyorum. yoksa alacagömlek bülent’e kimse takımını teslim etmez. ediyorsada küme düşmeyi hakeder.