• 84
  kurucusu oğuzhan kapılar galatasaraylı olmasına rağmen devre arası ortalığı karıştırmak için özel haber adı altında yönetimin fatih hocayı kovduğu haberini girmiş site.

  üzerinden saatler geçmesine rağmen galatasaray twitter hesabının paylaşımını yok saymaya devam ediyorlar. bunlar hep reklam korkusundan sanırım.

  https://twitter.com/.../1364192606012530688

  edit: zamanında tahir kum'u çalıştırmış veya beşiktaş'lı overdose tinerci çağdaş sevinç'in sahibi olduğu sitelerin gs paylaşımı yapmaması çok doğaldır.

  de marke sabahki paylaşımı yok sayarken akşam yapılan paylaşımı anında paylaşmıştır. çünkü sabahki paylaşımda 4 yıldız göndermesi olduğu için fenerli takipçilerin tepkisinden korkmuştur. hesabın sahibi daha önce fenerli takipçileri kaybedince neler hissettiği kazan dairesi yayınında anlatmıştı. devre arası özel haber diye yalan haber yayınlarken takipçi kaygıları yoktu oysa.
 • 85
  8. yılını dolduran, spor haberleri ve ajans hizmeti veren kuruluş.

  sporx, futbolarena, mackolik, buzzspor'un dahi girmediği bir paylaşım üzerinden "gs twitter hesabının paylaşımını yok saymaya devam ediyorlar" şeklinde itham edilen dijital platform. o zaman diğer saydıklarımın başlığına da aynı şeyi yazmak gerekiyor. yanlış mıyım?

  özellikle içerik ekibindeki kişileri neredeyse iyi tanıyorum. hiçbirinde sandığınız gibi bir amaç/kaygı yok. adamlar herkese eşit mesafede yaklaşmaya çalışıyor.

  galatasaray'ın konsantrasyon paylaşımını paylaşmışlar ama bilin bakalım diğer sayfalar paylaşmış mı? hayır.

  daha fazla yoruma gerek yok. bence insanları yıkıcı tavırlarla ezmek yerine biraz yapıcı davranmak gerekiyor.