• 8
    bonservisi sampdoria'da olan 22 yaşındaki polonyalı forvet. mbaye diagne'yi satabilirsek eğer bu çocuğu satın alma opsiyonu ile kiralayabiliriz. geçen sene önünde fabio quagliarella ile duvan zapata vardı. daha çok yedekten girmesine ve sadece 8 kez ilk 11 başlamasına rağmen 8 gollük bir katkı verdi. bu sene ise fabio quagliarella ve gregoire defrel'in arkasında kaldı. sezonun 2. yarısı fortuna düsseldorf'a kiralık verildi. orada 11 maçta 4 gol ve 1 asistlik performans gösterdi.

    eğer yeterli şans ve özgüven verilirse luka jovic'in yaptığına benzer bir patlama yapabilir. ben fatih hoca'nın elinde bambaşka bir oyuncuya dönüşebileceğine inanıyorum. oyun görüşü oldukça iyi, ayaklarına hakim, güçlü fiziği ve son vuruşları iyi olan bir oyuncu. topla dripling yapma özelliği de oldukça iyi. ayrıca ileride top tutma ve oyunu açma özelliği olan, duvar olup pas istasyonu kurma özelliği olan bir oyuncu. sampdoria bu arkadaşı yeterince kullanamadı. maliyeti 8-10 milyon bandında olur ama kesinlikle değer.
  • 9
    terim'in elinde kendi potansiyeline dönüşebilecek karakterde bir oyuncu. forvette bir linnes katkısı verecektir ve henüz yaşı 20. kiralık artı opsiyon ile alırsak büyük kazanç olabilir bizde. hatta ilk 11'i kapar ve şampiyonlar liginde boy gösterip başarılı olur diye düşünüyorum. 2 sene sonra da rahat 2-3 katına satılır cenk tosun örneğinde olduğu gibi.