• 129
    zamanında nazi bayraktarlığı yapmış olan gazeteden insanlar fazla şey bekliyor. bu ülkenin, sağı, solu, önü, arkadası leş bir şekilde kalitesiz gazetecilerle dolu. basın neredeyse kurulduğu günden beri, haber alma, haber verme üzerine değil, sermaye tarafından maşa olmak için varoldu. sermayenin şekli değişir, yönelimi değişir fakat gazetecilik kalitesi bu ülkede hep çukurdur.

    şuan açık bir şekilde konuyla alakası olmayan, kişiler ile galatasaray kurumu arasında bağ kurmaya çalışan, muhtemelen fenerbahçe sermayesi tarafından fonlanan, bilgilendirilen bir gazeteci tarafından, maşa olarak kullanılıyor. cumhuriyet denen paçavra gazete de buna kendini alet ettiriyor. galatasaray 30 milyon taraftarı olan bir kulüp. sanal bahis yaptıranı değil, en adi suçları işlemiş insanlar bile vardır. galatasaray, fenerbahçe ve beşiktaş içinde bunlar geçerli.

    yakın tarihimizin en büyük teröristlerinden, ermenistan sınır kapısından fare gibi kaçan savcı için, fenerbahçe kongre üyesi terörist savcı, almanya'da görüldü diye başlık atıyor mu, bu paçavra gazete? atmazlarsa, namussuzlardır. adil ve şerefli olsunlar. yoksa paçavra dahil her türlü hakareti hakediyorlar.

    son olarak umarım kulüp, kurum olarak dava açar. bu şekilde bir başlık olmaz. gazetecinin kalemi namusudur, şerefidir. silah gibi kullanamaz. taraf olup, operasyon çekmeye kalkamaz.
App Store'dan indirin Google Play'den alın