• 1173
    sabah kızımla beraber verdiğimiz testimiz pozitif çıktı. kızım malatya inönü üniversitesinden salı akşamı mersin'e doğru yola çıktı ve o meşhur nurdağı tıkanmasında 26 saatini otobüste geçirdi (öyle kumanya falan da dağıtılmamış). galiba oradan gölü yedik. neyse ki üç aşılıyız ve şimdilik hafif semptomlarla geçiriyoruz . galiba üç aşılı olduğumuz için bize herhangi bir ilaç verilmedi. sadece coraspin almamız tavsiye edildi. lütfen dikkatli olalım.
  • 1174
    1 haftalik türkiye tatilim sirasinda 3 asili sekilde benimle de tanisan hastalik.cocuklar ve esimde sayemde pozitif oldu sonrasinda.cocuklar birkac günlük atesle, biz ise grip seklinde hastaligi atlattik neyseki ancak üzerinden 10 gün gecmisken inanilmaz bir eklem ve kas agrisi basladi bende.. gercekten simdiye kadar hic tatmadigim tarzda degisik bir agriyla uyaniyorum ve gün icinde gelip gidiyor ilginc sekilde.
  • 1175
    dünyayı bir daha eskisi gibi olmayacak kadar değiştiren virüs. bugüne kadar dünya geleninde 5.6 milyon insanın ölümüne neden olmuş. hayatımızı kuralları ile birlikte çokça etkiliyor. yakın çevremde genç sayılabilecek bir tanıdığımı 3 hafta hastanede ağır bakımda yatıran virüs.
    bütün covid-19 hastaları umarım tez zamanda sağlığına kavuşur. geçmiş olsun.